Sluneční brýle Uvex Sportstyle 231 2.0 Set - black matt/mirror silver + clear

Stylové multisportovní brýle Uvex Sportstyle 231 2.0 Set se velkým XXL zrcadlovým zorníkem pro širší zorné pole, opticky kvalitnější a přesnější obraz bez deformací. Ergonomický rámeček z dvojí směsi nabízí skvělou ochranu oka proti průvanu. Skla mají 100% UV ochranu a nožičky jsou měkčené, pro větší pohodlí. Varianta se zorníky mirror silver, Cat. 2, propustnost světla VLT: 18-43%, vhodné do polojasného počasí, plus zorník Clear VLT= 80-100% - Cat. 0, vhodný do horších světelných podmínek. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základné informácie

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské, unisex
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalógové číslo S533027-2216

Technické parametre

Vhodný věk 15+ let
Barva černá
Barva zorníků stříbrná
Sezóna 2023
Barva obrouček černá
Modelová řada sportstyle
Kategorie zorníku S2, S0
Zorníky s UV filtrem, čiré, zrcadlové
Nastavitelnost vyměnitelné zorníky
Typ zorníku Uvex Supravision
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Stylové multisportovní brýle Uvex Sportstyle 231 2.0 Set s velkým XXL zrcadlovým zorníkem pro širší zorné pole, opticky kvalitnější a přesnější obraz bez deformací. Ergonomický rámeček z dvojí směsi nabízí skvělou ochranu oka proti průvanu. Skla mají 100% UV ochranu a nožičky jsou měkčené, pro větší pohodlí. Jsou vybaveny technologií Supravision proti zamlžování.

Hlavní přednosti

  • Technologie Supravision
  • 100% UVA, UVB, UVC ochrana.
  • Měkčené nožičky vetší pohodlí.
  • Širší zorné pole
  • navíc čirý náhradní zorník

Technologie:

Supravision
Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu.

UV ochrana
Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

Zorníky:

  • Mirror Silver, Cat. 2, propustnost světla VLT: 18-43%, vhodné do polojasného počasí

  • Clear VLT= 80-100% - Cat. 0, vhodný do horších světelných podmínek

O značke Uvex

Uvex je německá značka lyžařských brýlí, helem a chráničů páteře Uvex. Její produkty patří k absolutní špičce na trhu. Značka vždy kladla velký důraz na inovace a jako jedna z prvních přišla s anti-fog či dvojitými zorníky u lyžařských brýlí.