Představujeme náš team

Náš cíl je jednoduchý: pomáhat vám s výběrem co nejlepší výbavy pro cyklistiku a lyžování a postarat se vám o ní i po nákupu.

Stavíme na osobním kontaktu, individuálním přístupu a odborném poradenství se zaměřením na konkrétní potřeby každého zákazníka. V nabídce máme více než 200 nejlepších značek na trhu a každoročně nabídku doplňujeme o novinky a poslední trendy.

S vhodným výběrem sportovních potřeb vám pomáhá náš tým, pro který je cyklistika a lyžování vášní. Mnoho z nás na kolech nebo lyžích závodila, nebo stále závodí. Velká část našeho týmu pracuje v oboru už mnoho let a za dobu své kariéry získala zkušenosti, které u prodejců v běžném sportovním obchodě nenajdete.

Těšíme se na vaši návštěvu nebo nákup v našem e-shopu.

Za celý tým Ski a Bike Centra Radotín Lukáš Princ,
spolumajitel firmy

Lukáš PrincJaromír Průcha

zakladatel firmy

alias

děda je zakladatelem firmy. Jeho vášeň pro sport a zejména lyžování, v němž úspěšně závodil, podnikavý duch a pracovitost mu umožnila vybudovat prakticky z ničeho fungující firmu s několika desítkami zaměstnanců. Firmu dnes vedou jeho děti se svými partnery. Pro něj je však rodinou celý firemní tým.Ve volném čase se rád projede na kole nebo venčí svou smečku samojedů.

Lukáš Princ

spolumajitel

alias

Lukáš se místo dráhy právníka po škole pustil do lákavějšího dobrodružství. Kolo a lyže jsou jeho nejoblíbenější sporty, proto našel tu pravou seberealizaci v naší firmě, kde se stará o obchod, marketing a firemní strategii. Baví ho vymýšlet nové věci a posouvat je od nápadu k realizaci. Rád cestuje a ochutnává regionální kuchyně i kulturu.

Kateřina Princová

spolumajitelka

alias

Káča zastřešuje náš projekt skibi.cz a pro celou firmu je „ředitelkou“ spokojenosti zákazníků a zaměstnanců. Pokud máte něco na srdci, ať už je to pochvala nebo stížnost, zavolejte jí na 606 386 890 a buďte si jisti, že budete vyslyšeni. Ve volném čase se zajímá o psychologii a ráda by se naučila létat.

Lucie Cvachová

spolumajitelka

alias

Lucka se stará o administrativu a účetnictví firmy. Nevěřili byste, jak obrovské množství papírů od desítek našich dodavatelů jí projde za rok pod rukama. Když se vyprostí zpod papírové laviny, nejraději relaxuje na dámském fullu Myka FSR od Specialized nebo tráví čas s rodinou.

Pavel Cvach

spolumajitel

alias

Pája vede naší servisní sekci. Stará se, aby náš ski / cykloservis a půjčovna šlapaly jako hodinky. Má velký smysl pro detail a preciznost, což občas kolegy dovádí k šílenství. Je také náš hlavní BG Fitter. Ve volném čase nejradši vyráží s autem naloženým jízdními koly, plachetnicí nebo jiným sportovním náčiním někam do dálek.

Martin Verner

senior manager

alias

Inža ve firmě zastává jednu z nejdůležitějších pozic. Zastřešuje cyklistickou sekci a jako vystudovaný ekonom se věnuje i řízení dalších projektů. Mnoho našich nových služeb a vychytávek by bez něj nespatřilo světlo světa. Miluje horskou cyklistiku a jízdu na motorce. V zimě jsou jeho favoritem hlavně sjezdovky.

Lukáš Mikovec

vedoucí e-shop administrace

alias

Neo vede tým administrace e-shopu. Je jediný, kdo dokáže s pomocí Vědmy dostat systém pod kontrolu. Každý den s kolegy vyráží ze Sionu do Matrixu a stará se, aby tam pro vás bylo dostupné všechno zboží. Na soupeření s agentem Smithem se fyzicky připravuje v sedle kola, na němž závodí za náš tým. Je šikovný i v oblasti grafiky. 

Roman Humeni

senior shop manager

alias

Romík. Potkáte ho v prodejně, kde vede celý prodejní team. Za více jak 11 let let praxe u nás nasbíral tolik zkušeností, jako nikdo jiný. Rozumí stejně dobře lyžování i cyklistice. S mnohými z vás se zná za dobu, co k nám chodíte, osobně. Ze sportu ho vedle kola a lyží dostává do varu i fotbal. Ve volném čase je na prvním místě jeho rodina.

Karel Studnička

season manager

alias

Kája patří mezi vedoucí a má na starosti především letní cyklistickou sezónu. Není nic, co by o kolech a lyžích nevěděl. O cenné zlomky svých všeobjímajících znalostí se s vámi dělí nejenom v obchodě, ale i na našem youtube kanálu.:-) Kromě toho výborně vaří. Je velký gurmet a rozšiřuje v tomto směru obzory celé firmě. 

Drahoslava Veselá

hlavní skladatelka

alias

Dadul vede oddělení skladu a pod rukou jí tak projde každá věc, kterou pak najdete v prodejně. Má největší smysl pro pořádek, čímž nezřídka přivádí kolegy k šílenství, ale sklady si pak lebedí. Její minulost závodní plavkyně jí propůjčuje značnou kondičku. Ráda si pochutná na dobré kávě a tak výběr kávy s firemním kávovarem funguje pod její taktovkou.

Zuzana Prypoňová

personální manažerka

alias

Zuz se stará o všechny zaměstnance od náboru až po jejich každodenní fungování ve firmě. Je sice vystudovanou ekonomkou, ale má velké přesahy i do dalších oborů, zejména do psychologie. Kdyby nebyla člověkem, byla by asi lesní vílou. Bez ní by náš tým nebyl takový, jaký je.

Je nás mnohem víc...