Dárkový certifikát

Všechny standardní certifikáty můžete koupit zde (případně Vám na přání vystavíme certifikát na libovolnou částku, kterou si zvolíte). Certifikát je možné uplatnit i pro částečné úhrady. 


Udělejte radost svým příbuzným nebo přátelům a kupte jim dárkový certifikát na nákup v našem obchodě.
Ideální jako dárek k svátku, narozeninám, Vánocům, svatbě nebo jiné události !
Certifikát je možné použít na libovolný nákup zboží v našem kamenném obchodě nebo e-shopu. Nákupem dárkového certifikátu odpadají problémy s nevhodnými dárky, obdarovaný si sám vybere zboží, které mu vyhovuje, a uhradí ho dárkovým certifikátem.

Jak lze dárkový certifikát získat?

Online objednávka:
Certifikát Vám po zaplacení pošleme e-mailem. Poté si ho můžete sami vytisknout a snadno dopsat i krátké osobní věnování. 

Osobní objednávka v naší kamenné prodejně:
Dárkový certifikát Vám vystavíme při osobní návštěvě naší prodejny, lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou. Následně Vám ho pošleme e-mailem. Pokud máte zájem o vystavení a vytištění dárkového certifikátu, počítejte, prosím, že celý proces trvá delší dobu. Pokud nechcete příliš dlouho čekat, tak je vždy lepší nechat si certifikát poslat e-mailem.

Co je možné za certifikát nakoupit?

Certifikát je možné použít na nákup libovolného zboží v rámci naší nabídky nebo na úhradu libovolných námi nabízených služeb (půjčovna, testovací centrum, servis).

Certifikát je možné použít i v našem e-shopu. Při vyplňování objednávky zadáte do zvláštního okénka unikátní kód, který je na certifikátu, a příslušná hodnota na certifikátu Vám bude odečtena z ceny online nákupu.

Další podrobnosti:

Certifikát platí 2 roky (24 měsíců) od data vystavení.

Pro uplatnění stačí na eshopu nebo prodejně využít unikátní kód, který obdržíte spolu s certifikátem. Pro uplatnění není potřeba nic tisknout. Certifikát je možné uplatnit i pro částečné úhrady. Aktuální zůstatkovou hodnotu Vám vždy na požádání sdělí naše obsluha.

Dárkový certifikát není možné vyplatit v hotovosti, lze ho pouze použít na úhradu zboží nebo služeb v rámci Ski a Bike Centra Radotín s.r.o.