Dárkový certifikát

Certifikát Vám vystavíme na libovolnou částku, kterou si zvolíte, a může obsahovat i krátké osobní věnování.Udělejte radost svým příbuzným nebo přátelům a kupte jim dárkový certifikát na nákup v našem obchodě.
Ideální jako dárek k svátku, narozeninám, vánocům či při příležitost svatby nebo jiné události.
Certifikát je možné použít na libovolný nákup zboží v našem kamenném obchodě nebo e-shopu. Nákupem dárkového certifikátu odpadají problémy s nevhodnými dárky, obdarovaný si sám vybere zboží, které mu vyhovuje, a uhradí ho dárkovým certifikátem.

Jak lze dárkový certifikát získat?

Online objednávka:
Dárkový certifikát Vám buď bude zaslán poštou na dobírku, nebo si ho můžete vyzvednout připravený osobně v naší kamenné prodejně a jeho hodnotu uhradit v hotovosti nebo platební kartou.

Osobní objednávka v naší kamenné prodejně:
Dárkový certifikát Vám vystavíme a předáme při osobní návštěvě naší prodejny, lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou. Při osobní objednávce počítejte s tím, že vystavení a vytištění dárkového certifikátu nějakou dobu trvá a pokud nechcete příliš dlouho čekat, objednejte si dárkový certifikát online objednávkou (viz výše) a u způsobu vyzvednutí si zatrhněte osobní odběr v prodejně, certifikát na Vás bude čekat připravený v naší kamenné prodejně.

Co je možné za certifikát nakoupit?

Certifikát je možné použít na nákup libovolného zboží v rámci naší nabídky nebo na úhradu libovolných námi nabízených služeb (půjčovna, testovací centrum, servis).

Certifikát je možné použít i v našem e-shopu. Při vyplňování objednávky zadáte do zvláštního okénka unikátní kód, který je na certifikátu, a příslušná hodnota na certifikátu Vám bude odečtena z ceny online nákupu.

Další podrobnosti:

Certifikát platí 1 rok (12 měsíců) od data vystavení.

Certifikát je na jedno použití a pozbývá platnosti buď zadáním unikátního kódu certifikátu při nákupu online, nebo uplatněním certifikátu v naší kamenné prodejně.

Hodnotu dárkového certifikátu je  nutné vyčerpat najednou. Pokud si myslíte, že obdarovaný nevyužije celou hodnotu v jednom nákupu, raději mu objednejte dva nebo více certifikátů s menší hodnotou. Nevyčerpaná hodnota certifikátu se nevrací. Dárkový certifikát není možné vyplatit v hotovosti, lze ho pouze použít na úhradu zboží nebo služeb v rámci Ski a Bike Centra Radotín s.r.o.