BIKEPACKING
Bikepackingové brašny Apidura

Určitě každý, kdo alespoň jednou zkusil bikepacking o brašnách Apidura slyšel. Extrémní odolnost, praktičnost a skvělý funkční design udělal ze značky Apidura pojem.

Apidura

Rodinná britská značka, která svými produkty napomáha všem dobrodruhům poznávat svět na kole. V její nabídce najdete brašny vhodné jak na krátké výlety k vodě, nebo chalupu, tak brašny na expedici kolem světa. Jejich kvalitu testují nejlepší cyklisté na vytrvalostních závodech, kde se musí jezdci spolehnout pouze sami na sebe.

"Extrémní odolnost, praktičnost a skvělý funkční design udělal ze značky Apidura ve světe bikepackingu pojem."

 

EXPEDITION SERIES

Řada Apidura Expedition je navržená tak, aby byla vhodná na víkendový výlet i bikepackingovou výpravu napříč světem. Kontrukce brašen je vyrobená z extrémně odolného a nepromokavého materiálu. Stoprocentní voděodolnost zaručují také zipy. Maximální bezpečnost při pochmůrném počasí Vám zajistí reflexní prvky. Na dlouhé výpravě také využijete praktické rolovací zapínaní, které poskytuje maximální kapacitu brašny. Možnosti rozmístění upevňovacích pásku.

Bikepackingové brašny Apidura řady Expedition

BACKCOUNTRY SERIES

Řada Apidura Backcountry je navržená tak, aby byla vhodná na trailové ježdění. Kontrukce brašen je uzpůsobená na atypické tvary rámu horkého kola a zaručuje rovnoměrné zatížení tak, aby Vás neomezovaly na technickém singletracku. Materiály brašen jsou odolné proti protržení a voděodolné. Pokud rádi zdoláváte hřebeny horkých pohoří a následně si chcete užít sjezd trailem, tak řada Backcountry je pro Vás.

Bikepackingové brašny Apidura řady Backcountry

RACING SERIES

Ultra lehká řada Apidura Racing je kontruovaná na vytrvalostní závody typu Transcontinental Race apod. Její hlavní devízou je nízká hmotnost, snadná přístupnost a nepromokavost. Všechny brašny řady Racing disponují aerodynamickou konstrukcí a pojmou opravdu jen to nezbytné na několika denní závod. Na dlouhé noční přesuny využijete také výrazné reflexní prvky.

Bikepackingové brašny Apidura řady Racing

APIDURA V PRODEJNĚ I NA 
E-SHOPU

V naší prodejně si můžete jednotlivé modely vyzkoušet, osahat a porovnat. Rádi s vámi vyřešíme i doobjednávky konkrétních modelů, barevných variací a velikostí, které bychom neměli skladem.  U e-shopových objednávek máte 90dní na vrácení nebo výměnu zboží.