Způsob platby

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

1. Dobírka

Pokud nechcete za zboží platit předem, ale až při jeho převzetí, je pro Vás dobírka nejvhodnějším způsobem úhrady. Zboží zaplatíte v hotovosti poštovnímu doručovateli, nebo kurýrovi smluvní dopravní společnosti. Tuto platbu je možné použít pouze pro zboží zasílané v rámci ČR a je u všech objednávek vždy zpoplatněna částkou 45,-Kč. Dobírku na Slovensko ani do jiných států prozatím není možno realizovat.

2. Platba kartou přes internet

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online na našem e-shopu. Platba kartou je velice výhodná pro zákazníky ze Slovenska. Nemusí čekat na přepočet ceny zboží, čímž se výrazně urychlí vyřízení objednávky.

Postup při platbě kartou online:

 1. Po vložení zboží do nákupního košíku vyplňte náležité kontaktní údaje a vyberte volbu "Platba kartou", stiskněte "Odeslat". Následuje rekapitulace objednávky, po řádné kontrole stiskněte "Odeslat".
 2. Ve stejném okně se Vám po odeslání objednávky zobrazí informace pro úhradu objednávky.
 3. Vyberte z možností podporovaných platebních karet (Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard) a pokračujte stisknutím "Odeslat"
 4. Budete automaticky přesměrováni na platební terminál České Spořitelny kde vyplníte číslo Vaší karty a její podrobnosti.
 5. V případě úspěšného provedení platby Vám dorazí informační e-mail z terminálu, e-mail o potvrzení zaplacení objednávky a informační SMS.

Rezervace - složení zálohy na půjčení

Pro uzavření rezervace je nutné zaplacení rezervační zálohy prostřednictvím platební karty. 
Složená platba kartou bude při vyzvednutí rezervace použita jako záloha na nájemné za půjčení rezervovaných věcí. 

V případě zrušení rezervace bude složená záloha vyúčtována podle platných storno podmínek a vrácena na Vámi sdělený bankovní účet, nebo vyplacena v hotovosti v sídle naší půjčovny.

Bezpečná platba

Zaručujeme bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě prostřednictvím systémů MasterCard SecureCode a Verified by Visa.

 

Jaké karty přijímáme?

Přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje vaše vydavatelská banka.

   

Bezpečnost platby kartou 

 • při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikace kartových asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu,
 • údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance, nejsou vidět v našem rezervačním systému a tím pádem nikdo další kromě banky nemá přístup k údajům o vaší platební kartě, 
 • nikdo další kromě banky nemá přístup k údajům o vaší platební kartě, přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje.
   

Jak postupovat při placení zálohy na rezervaci platební kartou?

Postupujte přímo dle pokynů na stránkách zpracovatelské banky, na kterou budete přesměrovaní. Informace zadáváte přímo do platební stránky zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení rezervace.

Pokud banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, je to z následujících důvodů:
 

 • údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
 • na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
 •  Vaše karta nemá povolené použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutné se obrátit na Vaší banku.

3. Hotově

Tuto možnost vybírejte pouze v případě, kdy jste si jako způsob dopravy zvolili Osobní odběr. Platbu za objednávku provedete při odběru zboží v naší prodejně v hotovosti a nebo platební kartou. Zboží je na pobočce rezervováno jeden týden. Pokud byste si přáli  lhůtu prodloužit, prosím kontaktujte nás na emailu: eshop@skiservis.cz, nebo na tel: 222 36 77 02.

4. Bankovní převod

Jakmile bude ověřena dostupnost objednaného zboží, naši pracovníci Vám zašlou veškeré podklady k bankovnímu převodu. Prosíme všechny zákazníky, aby vyčkali a zboží neuhrazovali před písemným potvrzení našimi administrátory. Bezprostředně po připsání peněžních prostředků na náš bankovní účet Vám objednané zboží odešleme.

5. Na splátky - Cetelem

Jednoduše a v pohodlí Vašeho domova si vyberete a objednáte zboží a po odeslání objednávky vyplníte žádost o poskytnutí úvěru. Během krátké chvíle dostanete zpět odpověď, zda byla Vaše žádost o úvěr schválena. Pokud ano, stačí nám dodat (poštou či osobně) podepsanou smlouvu včetně potřebných dokladů (viz níže). Objednávku zpracujeme a zboží Vám doručíme až domů Vámi zvoleným způsobem dopravy. 

Nákupy na splátky Cetelem
Jednoduché, flexibilní, bezpečné...

Spotřebitelský úvěr lze rychle a s minimální administrativou vyřídit přímo na našich internetových stránkách. Nepotřebujete žádného ručitele, pouze doklady k ověření totožnosti a vašeho příjmu.

Podmínky pro podání žádosti o úvěr
Spotřebitelský úvěr je určen pro osoby v zaměstnaneckém poměru, důchodce a podnikatele, kteří splňují tyto podmínky:
 
- Občanství ČR
- Věk 18 - 70 let
- Pravidelný a trvalý zdroj příjmu v ČR

Podmínky ke schválení úvěru

- Klient nesmí být ve zkušební nebo výpovědní lhůtě
- Platný občanský průkaz
- Pevná linka do zaměstnání, pokud jste OSVČ můžete uvést telefonní číslo domů.
- Fakturační adresa na koncového zákazníka (Společnost Cetelem poskytuje pouze spotřebitelský úvěr,  který nemůže vstoupit do nákladů)

Ke splátkovému prodeji potřebujete tyto doklady:

» Pro úvěr do 80 000 Kč (včetně)
 
1. Kopii občanského průkazu
(z kopie musí být patrny údaje uvedené v osobním dotazníku a zřetelná podoba žadatele);
2. Kopii dalšího dokladu: pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz
(z kopie musí být patrny údaje uvedené v osobním dotazníku a zřetelná podoba žadatele);
3. Kopii dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu.
  
 » Pro úvěr nad 80 000 Kč
 
1. Kopii občanského průkazu (z kopie musí být patrny údaje uvedené v osobním dotazníku a zřetelná podoba žadatele);
2. Kopii dalšího dokladu: pas nebo řidičský průkaz nebo zbrojní průkaz (z kopie musí být patrny údaje uvedené v osobním dotazníku a zřetelná podoba žadatele);
3. Kopii dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele: výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu;
4. Doklad pro ověření adresy bydliště (dokládá pouze tehdy, pokud uvádí jinou adresu bydliště, než je na kopii dokladu o bankovním účtu): Doklad o zaplacení nájmu nebo doklad o zaplacení SIPO nebo faktura za plyn, elektřinu nebo vyúčtování telekomunikačních poplatků nebo výpis z bankovního účtu nebo výpis z katastru nemovitostí;
(doklad nesmí být starší než dva měsíce);
5. Doklad pro ověření příjmu:
Osoba výdělečně činná: Potvrzení o výši příjmu nebo poslední výplatní lístek s označením zaměstnavatele nebo daňové přiznání za předchozí zdaňovací období (potvrzené příslušným finančním úřadem);

Důchodce: Potvrzení od plátce starobního nebo invalidního důchodu nebo poslední výpis z účtu nebo poslední složenku prokazující pobírání důchodu; (doklad nesmí být starší než jeden měsíc).
  
 » Pro občany Slovenské republiky
 
1. Kopii slovenského OP
2. Doklad potvrzující bydliště
3. Doklad potvrzující výši přijmu
4. Povolení k pobytu na území ČR

Jak nakupovat na splátky?

1. Postupujte stejně jako při běžném nákupu. Před ukončením nákupu při vyplňování formuláře s údaji o odběrateli, zvolte  způsob odběru pomocí České pošty a způsob platby formou splátkového prodeje společnosti Cetelem. Po odeslání objednávky si zvolte typ úvěru, tzn. počet splátek, výši přímé platby, případně pojištění.
 
2. Po potvrzení budete přesměrováni na  formulář žádosti o úvěr, kde vyplníte všechny potřebné údaje a žádost odešlete k posouzení.
 
3. V případě okamžitého schválení žádosti je vám ihned nabídnut tisk úvěrové smlouvy. Zároveň emailem obdržíte informace o schválení s odkazem, na kterém můžete smlouvu dotisknout dodatečně.
 
4. V případě, že žádost není schválena automaticky, zůstává v systému a je posuzována pracovníky úvěrového oddělení Cetelem. O výsledku posouzení budete informováni prostřednictvím emailu. V případě schválení žádosti tisknete úvěrovou smlouvu na stránce „stav žádosti“ stejně jako v případě okamžitého schválení.
 
5.  Dvě vyhotovení úvěrové smlouvy podepište a odešlete společně s doklady na naši adresu:
 
Ski a Bike Centrum Radotín s.r.o.
Topasová 1, Praha 5 – Radotín, 153 00.
Po obdržení všech potřebných dokumentů Vám zboží odešleme na Vaší adresu.

Splátky na míru - nabízené produkty

Desetina

Ihned zaplatíte pouze 10 % z ceny zboží/služby a poté splácíte 10 měsíčních splátek ve výši 10 % z ceny zboží/služby.
- výše úvěru:            3 000 – 80 000 Kč
- přímá platba:         10 % z ceny zboží/služby
- délka splácení:      10 měsíců
- měsíční splátka     10 % z ceny zboží/služby 

Příklad:
- cena zboží/služby:           10 000 Kč
- přímá platba:                    1 000 Kč
- výše úvěru:                      9 000 Kč
- počet měsíčních splátek:  10
- měsíční splátka:               1 000 Kč
- celkem zaplatíte:              10 000 Kč
- roční úroková sazba:         23,56 %
- RPSN:                                     26,27
- Úvěr bez pojištění schopnosti splácet

 1%

Přímou platbu a délku splácení si volíte sami. Zvolte si optimální kombinaci mezi výší přímé platby a počtem pravidelných měsíčních splátek (5 až 36 měsíců), navýšení je pouze 1 % měsíčně.

- výše úvěru:        3 000 – 80 000 Kč
- přímá platba:      od 0 % z ceny zboží/služby
- délka splácení:   5 – 25 měsíců

Příklad:
- cena zboží/služby:          10 000 Kč
- přímá platba:                   1 000 Kč
- výše úvěru:                     9 000 Kč
- počet měsíčních splátek: 10
- měsíční splátka:              990 Kč
- celkem zaplatíte:             9 900 Kč
- roční úroková sazba:       21,26 %
- RPSN:                                    23,46
- Úvěr bez pojištění schopnosti splácet

Další informace 
Další informace o nabídce splátkového prodeje CETELEM najdete přímo na stránkách http://www.cetelem.cz

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru.  Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.