Kariéra ve Ski a Bike Centrum Radotín

Nejsme stejní jako běžné obchody a děláme věci jinak. Nejde nám v první řadě o to ihned něco prodat a nebojíme se proto zákazníkovi poradit, i když u nás hned nenakoupí. Možná i proto fungujeme úspěšně už od roku 1988. 

Naším sídlem je Vindyšova továrna

Areál bývalé Vindyšovy továrny nás posouvá do úplně jiného rozměru, díky němu tu máme i další pracovní příležitosti. Unikátní areál bývalé Vindyšovy továrny na tělocvičné nářadí z roku 1910! Jen malý kousek od vlakového nádraží a krásné přírody v okolí Berounky. Přímo v srdci Radotína! 

VÍCE O VINDYŠOVĚ TOVÁRNĚ

PRÁCE V SBCR

Aktuální volné pozice - právě hledáme

Cyklistika i lyžování nás hodně baví, do našeho kolektivu neustále hledáme podobně zapálené kolegy a kolegyně. Staráme se nejen o běžný chod našich oddělení, prodej a péči o naše zákazníky, ale také organizujeme celoročně celou řadu akcí, které dělají naší práci o to zajímavější. Patří mezi ně velmi oblíbená Dámská jízda, Testovací víkendy, Cyklodny, pravidelné SBCRides, ale také spolupráce s Filmovým festivalem v Karlových Varech, kde máme několik stanovišť půjčoven kol.

MOŽNOSTI FIREMNÍHO UBYTOVÁNÍ V STUDIÍCH 1+KK

 • Prodejní specialista 

  • Uvítáme Tě v prostředí, kde se setkáš s tím nejlepším sortimentem na trhu.
  • S odborností pomůžeme, nováčkům poskytujeme znalostní školení jak na kola, tak lyže.
  • Budeš součástí 20-30 členného týmu; pracujeme dlouhý a krátký týden; 1x za 14 dnů na Tebe vyjde víkend
  • Otevírací dobu máme 11:00-20:00 a v práci jsme v rozmezí cca 8:30 – 20:15
  Více o pozici
 • Servisní technik

  • Aktuálně máme volné místo při stavbách kol a v cykloservisu a skiservisu
  • Ideálem je, když miluješ kola / lyže, rád se v tomto oboru zdokolanuješ
  • Budeš součástí 10 až 15ti členného servisního týmu. Tvoje pracovní doba bude v režimu krátký / dlouhý týden se začátkem nejpozději v 9h, koncem nejdříve ve 20:15.
  • Cyklosezóna běží celoročně, k tomu je potřeba počítat se skiservisem, ten je soustředěný na měsíce listopad až březen
  Více o pozici
 • Recepční a péče o zákazníky

  • Prodejna SBCR tvoří centrální bod našeho areálu. Právě na tomto místě se rozehrává “první dojem”. Právě na tomto místě se rozehrává “první dojem”. Záleží nám na tom, co zákazník po vstupu do prodejny pocítí. Rozhodli jsme se komfortu zákazníka pomoci a vytvořili jsme hned u vstupu do prodejny “recepci”. Místo, kde se můžou zákazníci na cokoliv zeptat, kde je správně navedeme, aby byl jejich pobyt u nás co nejpohodlnější.
  Více o pozici

- - - - - - -
STÁŽE PRO STUDENTY, VYSOKOŠKOLÁKY A UČNĚ TECHNICKÝCH OBORŮ

Pro studenty středních a vysokých škol a učně technických oborů nabízíme možnost placených stáží. Budeš mít možnost se podívat na nejlepší značky na trhu, pracovat přímo v centru dění, učit se o zkušenějších kolegů.

Nebudeš pracovat na ničem teoretickém, ale rovnou se dostaneš do praxe. Marketéři, e-shop a administrativa mají k dispozici nejmodernější softwarové nástroje. Pro manuální profese máme špičkově vybavenou dílnu. Dokážeme Ti ušít stáž na míru a certifikát po dokončení se ti bude hodit do CV. Většina lidí v oboru nás zná a ocení, že si byl u nás na stáži.  Pokud nám prokážeš své schopnosti, budeš mít u nás otevřené dveře po ukončení studia a můžeš k nám nastoupit na trvalou pozici.

///

VYBRANÉ STÁŽE VE SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍN

Marketing & Eventy
E-shop a administrativa 
Dílna (cykloservis a skiservis)

- - - - - - -
JAKÉ JE TO BÝT SOUČÁSTÍ NAŠÍ RODINY

Ráj pro sportovce, cyklisty, lyžaře i gurmány

Není to jen o práci. Samá práce a žádná zábava, tou nás rozhodně neplatí. V průběhu roku se najde čas i na společné chvíle s kolegy mimo práci. Těšit se můžete třeba na testování lyží nebo kol, letní grilovačky na terase, promítání a další zábavu. Do práce u nás můžeš jezdit na kole, vedle základního platu u nás mají všichni bonifikační složku s prémiemi a další výhody jako jsou stravenky, slevy na zboží v naší nabídce, zaměstnanecká kola za speciální ceny apod.

Teambuiling, firemní a partnerské akce 

Během roku pořádáme týmové akce, celofiremní setkání, školení a jiné partnerské akce. Je toho opravdu dost. Od sezení u piva, promítání filmů, k tématickým diskuzím, přes workshopy a odborná školení až po vyjížďky s týmem.

Články z našich akcí

02.06.2021

Vydařené odpoledne Bikes on Film MTB Summit

Sobota 29.5 byla ve znamení trail a enduro ježdění. V areálu se SBCR se konal vůbec první Bikes on Film MTB Summit, kde se…

27.08.2021

Cykloden 2021

Cyklistický den pro celou rodinu, kterým symbolicky zahajujeme nadcházející cyklistickou sezónu 2022. Součástí akce je hned…

05.08.2021

Le Tour de l'Art 01: Čestmír Suška a ateliér Bubec

Cyklovýlety za uměním. První návštěva z nového projektu Le Tour de Art zavítá k sochaři a umělci Čestmíru Suškovi do jeho…

SBCR - VČERA A DNES

Společnost Ski a Bike Centrum Radotín byla založena v roce 1988 a patří k nejstarším cyklistickým a lyžařským servisům a prodejnám v Česku. Založil ho náš děda Jaromír Průcha ve sklepě staré vilové zástavby v Radotíně a od té doby tady na okraji Prahy budujeme a pracujeme ve stalé větším rodinném kruhu na unikátním cyklistickém a lyžařském světě pro nás i naše zákazníky. 

Články

29.11.2021

Jak vypadaly 33. narozeniny SBCR

Jak vypadaly 33.narozeniny Ski a Bike Centrum Radotín.

20.09.2021

2.roky ve Vindyšově továrně

Přijměte pozvání na slavnostní odhalení sochy od Davida Vávry a další program, které se uskuteční v den druhého výročí…