SBCR oficiálním prodejcem a stavitelem kol FESTKA 

Stali jsme se oficiálním prodejcem a stavitelem kol FESTKA. Pár lidí od nás na kole FESTKA několik let jezdí, nyní jsme schopni je postavit i pro vás, naše zákazníky. 

Rozhodli jsme se rozšířit nabídku prémiových kol a umožnit vám sedět na kole, které bude od základu postaveno pro vás a nemyslíme tím jen možnost vybrat si barvu rámu, nebo pozměnit osazení kola.

U kol FESTKA máte možnost ovlivnit vše. Od geometrie a velikosti rámu na míru, přes individuální lak a design kola, až po volbu každé jednotlivé součástky na kole. 

FESTKA je český projekt ve světovými parametry. V jejich karbonových dílech propojují svět umění, vizuálního i technického designu a výjimečné materiálové inženýrství. Objevte s námi svět FESTKA.

------

Shlédněte naše video k zakázkové stavbě FESTKA ONE.

Proces stavby a zakázky

Během celého procesu výběru, výroby i stavby jsme společně v kontaktu. Stavba má svůj harmonogram a zde je krátké schéma, jak realizace na míru vypadá.

 • Krok 1: Úvodní schůzka pro základní výběr kola

  • Seznámíme vás s modelovou řadou kol FESTKA.  
  • Zvolíte si svůj model a pomůžeme vám vybrat si z konceptu Core nebo Prime.
  • Chceme, abyste si byli dokonale jistí, co od svého kola očekáváte a na co se můžete v dalších krocích těšit.
 • Krok 2: Velikosti kola, geometrie a nastavení posedu

  • Promluvíme si s vámi o vašem jízdním stylu, preferencích i vrtochách, které při svých vyjížďkách máte. Tak aby bylo vše na míru.
  • Naši fitteři vám udělají v našem RETUL studiu bike fitting.
  • Naměříme si vše potřebné pro optimální určení velikosti kola, geometrie rámu, i pro nastavení finálního posedu na kole.
 • Krok 3: Design, komponenty a fine-tunning

  • Společně probereme designovou stránku kola. Zvolíte si barvy a design rámu a dalších vybraných komponent.
  • Určíte si, jaké komponenty chcete na kole mít a domluvíme si detailní rámec pro technické osazení samotného kola. 
  • Zakládáme zakázku do výroby.

Za několik týdnů od první schůzky se můžete těšit na předání vašeho snového kola FESTKA.

-------

Domluvte si úvodní konzultaci FESTKA v SBCR 

Postavit si kolo na míru v podobě a formátu, který FESTKA nabízí, je podle nás unikátní možností sedět na výjimečném kole. Rezervujte si s námi úvodní konzultaci a seznamte se dokonale s konceptem zakázkových staveb a kolekcí FESTKA. Poznáte, že jde o mnohem víc než jen o krásu, design a technologii.

Rezervujte si úvodní konzultaci na: vip@skiservis.cz

Představujeme vybrané modely FESTKA

Model ONE

Vstupenka do světa high-endových karbonových kol, ONE je všestranné silniční kolo, které vás potěší na mnoha úrovních.

Tohle kolo nabízí perfektní tuhost, štíhlý, lehký rám a minimalistický design, který nechává vyniknout kvalitu zpracování.

Dvě barevné varianty Core 1 a Core 2. Na první matné verzi vynikají měděné detaily na zjevné karbonové struktuře. Druhá lesklá varianta je pro rok 2020 namíchána do "manchester" šedé s černými motivy. ONE je pro všechny, kteří chtějí jedinečnost karbonu, neotřelý design a vše ostatní na míru. 

Model SCALATORE

Extrémně lehké, tuhé, přitom komfortní závodní kolo, které vás pozdvihne k novým výšinám.

Nekompromisní artikl na pomezí umění technologie, designu a krásy. Diamant vybroušený do podoby klenotu. Scalatore je extrémně lehké a i při použití kotoučových brzd jsme schopni ho sestavit a navážit pod 6 kilo.

Core barvy jsou pro rok 2020 uvedeny v sestavě růžově zlatá na přirozené karbonově matné struktuře. Druhým schématem je "champagne" s lesklým finišem detailů ve sněhově bílé. A navíc, tady se otevírají dveře dokořán pro variantu Prime. 

Model SPECTRE

Tuhé, robustní a explozivní kolo, které se nejlépe cítí pod velkým tlakem

Závodní stroj. Pro jedince přepočítávající při každé vyjížďce watty a vteřiny po jednotkách a desetinách. Spectre je postaven tak, aby všechnu vaši sílu, agresivitu a nasazení přenesl na silnici. A stejně tak konstruktéři při koncepci brali v potaz, že silnice není velodrom, a přesto občas zavítáte i tam. Excelentní silniční kolo!

I tady je vše k dispozici pro design variantu  "Prime", kde máte možnost si vybírat v několika připravovaných edicích.


A TADY POKRAČUJE ... OPRAVDOVÁ JEDINEČNOST

Některým z vás nestačí mít naprosto výjimečnou věc. Chcete jedinečnost v pravém slova smyslu. FESTKA proto nabízí tři veličiny, které dělají vaše kolo opravdu pouze vaší záležitostí. V moment, kdy si zvolíte model, ale nejste úplně spokojeni s předefinovaným designem, nebo žádáte milimetrovou přesnost a nestandardní specifikace v geometrii, máme tu pro vás něco extra:

 VLASTNÍ VÝBĚR BARVY A DESIGNU RÁMU

Ať už si zvolíte desing v provedení Core nebo Prime, víme, že barva je srdcová záležitost. Proto jsme pro vás připraveni mimo paletu vzorníků namíchat barvu, kterou nebude mít nikdo jiný. Pouze vy.

OSOBNÍ OTISK A MOTIV

Vaše kolo s vaším podpisem, jménem, přezdívkou nebo motivem. Balíček Personal Touch nabízí možnost vyšperkovat design kola o několik velmi osobních grafik a elementů.

GEOMETRIE A VELIKOST RÁMU NA MÍRU

Svým zákazníkům umožnuje FESTKA na základě bike fittingu a následné konzultace definovat detailní geometrii na míru. Chápeme, že si potrpíte na maximální výkon, kde půlstupně v úhlech a milimetry v delkách hrají svou roli. A stejně tak dbáme na to, aby vše vypadalo v kontextu celé stavby excelentně.

Přijďte se podívat na modely FESTKA do SBCR

Model FESTKA ONE máme přímo u nás v Radotíně, přijďte se na ně podívat. Srdečně vás zveme!

FESTKA EDITIONS

FESTKA připravuje několik "Edition Designs", tedy unikátní vizuální grafiky. Ve své tvorbě se nechali inspirovat motivy 90. let,  vizuálem "The Dark Side of the Moon" od Pink Floyd, dvě edice se oblékly do hávu Pabla Picassa a jedna zabrousila do světa zvířat a přírody, kterou ovládla "kamufláž" geometrických prvků a linií. Nechte se unést...

Postavte si své snové kolo FESTKA

Teď už zbývá se s námi jen sejít a pohovořit o vaší představě a přáních. Postavte si kolo na míru ve všech ohledech - vizuálním designu, komponentovém složení a v neposlední řadě geometrii; z dílny české značky, která dobývá celý svět. 

-------

Rezervujte si úvodní konzultaci na:
vip@skiservis.cz