Sluneční brýle Oakley
Prizm - barvy vyladěné na maximum

Pokud hledáte kvalitní a stylové sluneční brýle pro cyklistiku, neváhejte a vsaďte na Oakley. U nás v Radotíně najdete široký výběr brýlí Oakley, včetně limitovaných edicí. Pokud chcete něco jedinečného, navrhněte si svůj vlastní custom design brýlí Oakley.

Sluneční brýle Oakley

-----------------

Technologie PRIZM

Oakley PRIZM je technologie, která revolučně mění způsob, jakým vnímáme svět skrze sluneční brýle. Tato technologie umožňuje výrazně zlepšit kontrast, ostrost a barevné rozlišení, což znamená, že můžete vidět věci, které by Vám jinak zůstaly skryty. Princip fungování Oakley PRIZM spočívá v tom, že filtruje určité vlnové délky světla, aby zlepšil Váš vizuální zážitek. Každá čočka je navržena tak, aby filtrovala specifické barvy, což zvyšuje kontrast a pomáhá odhalovat i ty nejmenší detaily.

Hlavní benefity

 - vylaďuje vizuální ostrost, abyste lépe a čistěji viděli a mohli dříve reagovat
- zlepšuje rozpoznávání barev a umožňuje zaměřit se na to, co potřebujete vidět
- optimalizuje schopnost vidět a sledovat pohybující se objekty ve vašem zorném poli
- zlepšuje optický výkon, bezpečnost a pomáhá vám v jisté jízdě

Jak technologie PRIZM funguje

Díky speciálně vyvinutým aditivům, přidávaných do čoček při výrobě, filtruje čočka Prizm optický „šum“ ze světla, které narušuje rozlišování barev. Můžete si tuto technologii představit jako ultraprecizní barevné ladění, které je navrženo specificky pro prostředí vašeho sportu či aktivity. 

Sluneční brýle Oakley Vám také vytáhnou barvy, které potřebujete pro svojí jízdu vidět. Konvenční sluneční brýle jsou jako ovládání hlasitosti. Společně s hlasitostí stáhnete i vlnové délky zvuku bez úpravy ladění. Naproti tomu stereo ekvalizér umožňuje upravovat zvuk společně s nastavením basů a výšek ve specifických částech spektra. A přesně tak funguje Prizm ve světelném spektru: jemně vylaďuje jednotlivé části barevného spektra.
 

PRIZM Trail

S Oakley PRIZM Trail žádný detail na trailu nezůstane skrytý. Od kořenů po kameny a světelné přechody - všechno bude viditelné s 100% jistotou. Tuto jistotu Vám poskytne právě čočka PRIZM Trail.

- zvyšuje vnímání červené a hnědé barvy
- žívější barvy listů a rostlin
- vylepšené vidění jak v jasném světle, tak i ve stínu

PRIZM Road

Prach, díry a další překážky vyžadují rychlá rozhodnutí na silnici. S Oakley PRIZM Road můžete rychle rozlišit změny povrchu silnice a okamžitě reagovat na nebezpečí.

- vylepšené vidění jak v jasném světle, tak i ve stínu
- bílé a žluté barvy jsou živější, světla semaforů zářivější
- barvy nebe a zeleně jsou vyvážené pro příjemnější jízdu

PRIZM Universal - Jade, Sapphire, Ruby

Populární barevné zabarvení čoček vhodné pro širší využití. Nejtmavší Sapphire (12%) spíš vykreslí studené barvy a svým zabarvením se nejvíce hodí k vodě a vodní sporty. Stejně tak Jade (14%) vykreslí spíš studené barvy ze spektra a na letní turistiku a vše kde je nejvíce zelené. Nejsvětlejší Ruby (17%) zase vytáhne teplejší barvy. Čočka nabídne sytou červenou barvu a její odstíny. Tím je vhodná do přírody, do lesa, do hor nebo i na řízení auta.

-----------------

Oakley Custom
Sestavte si své jedinečné "očka"

Jako u jednoho z mála prodejců v ČR si u nás můžete vytvořil brýle Oakley podle Vašich představ. V naší prodejně v Radotíně si brýle nakonfigurujete a poté díky virtuální realitě také vyzkoušíte a následně i objednáte. Skvělá příležitost mít jedinečný custom kousek, který budete mít jen Vy. Vzhůru do Radotína!