První pohled: Giro Aries
Zcela nový model nabitý technologiemi

Představujeme nejen helmu, ale spíše dokonalý symbiózu bezpečnosti, komfortu a stylu - Giro Aries Spherical! S její neuvěřitelně nízkou hmotností a optimálním odvětráním, budete mít pocit, jako byste žádnou přilbu ani neměli, a to vše bez kompromisů v ochraně vaší hlavy.

GIRO ARIES

Lehčí, rychlejší, odvětranější. Aries Spherical je nejpokrokovější helma, jakou kdy Giro vyrobilo. Profil helmy je zmenšený na minimum, aby co nejlépe kopíroval siluetu hlavy. To spolu s nízkou hmotností a maximálním odvětráním pomocí 24 otvorů Wind Tunnel dává neuvěřitelný pocit pohodlí.

To hlavní se však nachází uvnitř' - Spherical Technology Powered by MIPS. Tato technologie je založena na principu kloubu. Skořepina se skládá ze dvou částí (polokoulí) vložených do sebe a spojených pomocí žlutých elastomerů. Celý systém vytváří jakési odpružení, které absorbuje síly v případě nárazu – polokoule se vůči sobě mohou pohnout a elastomery tlumí energii. Vnější skořepina je navíc vyrobena z tvrdšího materiálu, vnitřní je vyrobena z měkčího materiálu (technologie Progressive Layering). Celou přilbou navíc prochází speciální výztuha Aura Reinforcement Arch.

UPÍNACÍ SYSTÉM: Roc Loc 5+ Air
KONSTRUKCE: In-mold, Progressive Layering, Spherical, zpevňující oblouk Aura, Nanobead EPS
VENTILACE: 24 otvorů, Wind Tunnel
VLASTNOSTI: antibakteriální výstelky Ionic+, ultralehké pásky Slimline
VELIKOSTI: Super Fit S (51-55 cm), M (55-59 cm), L (59-63 cm)
HMOTNOST: 270 g ve velikosti M