Trek Project One

Navrhněte si vlastní kolo Trek!

Služba Project One vám dává možnost navrhnout a následně si nechat postavit zcela originální kolo Trek přesně podle vašich představ. Vyberete si rám jednoho ze špičkových modelů Emonda, Domane, Slique Speed Concept, Superfly FS, Superfly HT, nebo EX a zbytek je na vás. Od designu a barev až po jednotlivé komponenty. Včetně podpisu na rám.

Nebojte se být originální! S jednoduchou počítačovou aplikací s množstvím předpřipravených barevných schémat s miliony možností kombinací a široké nabídky variant komponentového osazení si bez problémů zvládnete vytvořit kolo, které bude skvěle vypadat, bezvadně fungovat a nikdo jiný nebude mít stejné!

Kolům v rámci Project One je navíc při výrobě věnována dokonalá péče. Vyrábí se ručně, vždy jen jedno kolo naráz.

Proto neomezujte svou fantazii, dovolte si snít, a pak nechte odborníky z Treku stavět. Přesně podle motta Projectu One "You dream it. We build it."

Project One krok za krokem:

  1. Schůzka s naším specialistou. Pro Project One je ideální využít naší službu Privátní nakupování. Objednáte se na termín, který vám vyhovuje. Náš specialista si vyhradí čas pouze pro vás.
  2. Vyberete si rám. K dispozici jsou rámy špičkových modelů silničních / mtb kol Trek
  3. Navrhnete vlastní design. Sami rozhodnete o barvě, laku i celkovém designu rámu. Vycházet přitom můžete z profesionálně navržených šablon a kombinovat v nich obrovské množství barev. Kolo bude zaručeně vypadat dobře a půjde skutečně o jedinečný originál. Na rámu můžete mít i své jméno nebo jiný nápis.
  4. Vyberete si komponenty. Na vašem výběru nechal Trek vše od zapletených kol, přes omotávky, měniče převodů až po brzdy či kabeláže. Vše můžete barevně doladit k vašemu designovému návrhu. Pokud si nebudete volbou komponent jisti, náš specialista vám ochotně poradí.
  5. Zvolíte si rámovou velikost a geometrii. Opět se můžete spolehnout na doporučení našeho odborníka.
  6. Odešleme objednávku do USA. Trek kolo vyrobí přesně dle vašeho návrhu a během několika týdnů si ho budete moci vyzvednout u nás v obchodě, samozřejmě postavené a seřízené. V případě potřeby je vám k dispozici i naše BG Fit studio, kde lze následně posed doladit do dokonalosti.
  7. Vyrazíte na první vyjížďku!

Máte o kolo Trek Project One zájem? Potřebujete další informace?

Neváhejte nás kontaktovat přes formulář privátního nakupování nebo nám pište na [email protected].

Další nabídku modelů Trek najdete v oddělení silniční kola, horská kola a na stránce věnované značce Trek.

Ukázky realizovaných kol