Testcentrum

Otestujte si produkty ještě než je koupíte!

Pro tuto sezónu přinášíme v rámci naší půjčovny a testcentra možnost otestovat vybraná kola z aktuálních kolekcí značek Specialized, Trek a Cannondale. Dále nabízíme možnost vyzkoušení kvalitních sedel Specialized a půjčení dětských vozíků za kolo Chariot, Croozer a gripů Ergon.

Testcentrum kol – budu něco platit?

Nájemné je ZDARMA na 24h, dodržíte-li podmínky dané smlouvou. Platí se jen jednorázový servisní poplatek 490,- Kč za nastavení, seřízení a čištění kola. U vícedenního půjčení je od druhého dne půjčovné 790,- Kč/den. V případě následného nákupu kola je možné odečíst z ceny nového kola půjčovné a servisní poplatek až do výše 2 dnů. K půjčení je nutné předložit doklad totožnosti a složit v hotovosti vratnou jistotu (20.000,-). 

Kde kolo mohu otestovat?

Přímo v okolí našeho obchodu se nachází množství vhodných terénů k odzkoušení kola. Na tyto trasy Vás rádi navedeme. Důkladné prověření schopností jednotlivých kol v terénu je pak už jen na vás.

Dostupné modely horských kol

model velikost
Specialized Epic Comp Carbon 2018 M, XL
Dámské Specialized Epic WMN Comp 2018 M

Dostupné modely trekongových kol

model velikost
Dámské elektrokolo Specialized Vado 3.0 WMN 2018 M, L

Testcentrum sedel Specialized

Výběr sedla je vždy složitý a nikdy si nemůžete být úplně jisti, že vám bude zakoupené sedlo vyhovovat. Abychom vám výběr sedla co nejvíce usnadnili, máte v naší prodejně možnost zapůjčit si a vyzkoušet sedla Specialized. Vyzkoušet můžete nejoblíbenější MTB i silniční sedla. Sedla Specialized jsou vyvíjena v rámci programu Body Geometry tak, aby uživatelům nabídly maximum komfortu.

Budu něco platit?

Půjčení sedla je na 2 dny ZDARMA, každý další den je zpoplatněn částkou 100,- Kč. K zapůjčení je potřeba platný občanský průkaz a vratná záloha 1200 Kč

Dostupné modely sedel

model šířka sedla
DÁMSKÉ SEDLO SPECIALIZED ARIEL COMP 143 mm
SPECIALIZED AVATAR COMP GEL 143 mm, 155 mm
SPECIALIZED HENGE COMP 143 mm
DÁMSKÉ SEDLO SPECIALIZED JETT COMP 143 mm
DÁMSKÉ SEDLO SPECIALIZED LITHIA COMP GEL 155 mm
SPECIALIZED PHENOM COMP 143 mm, 155 mm
SPECIALIZED ROMIN COMP 155 mm
SPECIALIZED TOUPE COMP GEL 143 mm

Testcentrum gripů Ergon

Ergonomické gripy Ergon poskytují 100% kontakt ruky a držení  anatomicky optimalizovaným tvarem gripu. Uvolněním tlaku, zejména v blízkosti ulnárního nervu, brání ztuhnutí rukou. V našem testcentru jsou k dispozici modely GS1 a GS2 v obou šířkách.

Budu něco platit?

Půjčení gripů je na zpoplatněno částkou 50,- Kč. V případě následného nákupu odečítáme až dvoudenní půjčovné z ceny nákupu. K zapůjčení je potřeba platný občanský průkaz a vratná záloha 500 Kč.

Dostupné modely gripů

model šířka gripu
Ergon GS1 S, L
Ergon GS2 S, L
S - přibližně odpovídá 6,5-8,5; L - přibližně odpovídá 8,5-10,5 (číslování u rukavic)