Sluneční brýle Rudy Project Astral - metal titanium matte/Multilaser Sunset

Nové sluneční brýle Astral od Rudy Project lze shrnout do tří přívlastků: cenově dostupné, pohodlné a udržitelné. Varianta se zorníkem Multilaser Sunset, kategorie S3, VLT: 14%, vhodným do slunečného počasí. Více

3 699 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Značka Rudy Project
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo SP885292-0000

Technické parametry

Barva zorníků oranžová, fialová
Sezóna 2024
Barva obrouček šedá
Modelová řada Astral
Kategorie zorníku S3
Zorníky s UV filtrem
Nastavitelnost stavitelný nosník, vyměnitelné zorníky
Materiál zorníků Polykarbonát
Možnost dioptrického klipu ano
Nastavitelný nosník ano
Nastavitelné bočnice ne
Váha brýlí 26 g
Typ zorníku Multilaser Sunset
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Nové sluneční brýle Astral od Rudy Project lze shrnout do tří přívlastků: cenově dostupné, pohodlné a udržitelné. To je důvod, proč je Rudy Project hrdý na to, že může představit nové sluneční brýle Astral, které jsou navrženy tak, aby nabízely to nejlepší z udržitelné technologie Rudy Project.

Brýle využívá nový systém výměny čoček a rám vyrobený z Rilsan Clear, bioplastového materiálu získaného ze 45 % ricinového oleje, pěstovaného certifikovanými farmáři v Gudžarátu v Indii.

Zorník:

  • Multilaser Sunset
  • Kategorie zorníku: S3
  • Vhodný do slunečného počasí
  • VLT propustnost světla: 14%

Hlavní přednosti a technologie:

  • Optická vložka: Pro ty, kteří nosí korekční čočky, je Astral kompatibilní s “optickou vložkou” což umožňuje bezproblémovou integraci dioptrických čoček. To znamená, že si můžete užívat výkon a styl slunečních brýlí Kelion bez kompromisů ve vaší vizi.
  • Base 6: Astral se vyznačuje čočkou se zakřivením 6, která nabízí vynikající pokrytí a nerušené zorné pole. S těmito módními, sportovními brýlemi si užijete dokonalou kombinaci pohodlí, komfortu a udržitelnosti.
  • Nastavitelný nosník: Nastavitelné nosní části jsou mimořádně pohodlné a nabízejí úpravu pro jakýkoliv tvar obličeje. Tento systém může být také použit k úpravě výšky skla a jeho vzdálenosti od obličeje, aby se zabránilo zamlžení.
  • Templetipy: Tyto měkké, odolné konce zajišťují bezpečné uchycení, takže se můžete soustředit na svůj výkon, aniž byste se museli bát, že vám sluneční brýle sklouznou nebo způsobí nepohodlí.
  • Rislan Clear: Jádrem přelomového designu Astral je rám Rilsan Clear. Tento materiál šetrný k životnímu prostředí, vyrobený z bioplastu získaného ze 45 % ricinového oleje pěstovaného certifikovanými farmáři v indickém Gudžarátu, je důkazem závazku k udržitelné a odpovědné výrobě. Využitím vylepšených postupů nakládání s odpadem z farmy můžeme snížit závislost na fosilních materiálech a přispět k zelenější budoucnosti naší planety.

O značce Rudy Project

Italská značka špičkových sportovních slunečních brýlí.