Akce

Do nového roku vstupujeme s optimismem a vírou, že půjde uskutečnit většinu našich plánovaných aktivit níže. Po prokliku dostanete na konkrétní stránku s dalšími informacemi.

Co je SBCRide?
“Štěstí je skutečné, pouze je-li sdíleno.”

Jednou z našich vizí je aktivní podpora cyklo komunity a z tohoto popudu vznikly i akce #SBCRide. Jedná se o námi organizované vyjížďky v okolí Radotína, na kterých potkáte stejně naladěné cyklisty nebo cyklistky a užijete si příjemné chvíle v sedle.

Sraz je vždy v 9:30 před MUSA Restaurant v našem areálu (Na Betonce 114/2, Praha 5, Radotín). Tempo vždy přizpůsobíme podle složení skupiny. Trasy končí opět v našem areálu s možností posedět u společného oběda v MUSA Restaurant, nebo venkovním vagonu nabízející street food.

Pravidelně střídáme vyjížďky pro horská s silniční kola, čemuž jsou uzpůsobené i trasy. Pokud se nechcete na své silničce prohánět po lese (nebo opačně) respektujte prosím jednotlivé termíny. Vyjížďky probíhají za plného silničního provozu a jede se na vlastní nebezpečí.

Potřebná výbava: vlastní kolo, přilba, duše, lepení, hustilka, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada.

Na každou vyjížďku je nutná REGISTRACE, kterou naleznete pod jednotlivými odkazy.

#SBCRide – sdílejte s námi!

Sledujte a sdílejte své zážitky na InstagramuFacebooku nebo Stravě s hashtagem #sbcride.