Produkty značky Rapha

Dalších 40
Celkem 353 produktů

Více o značce Rapha

Vize, tradice a styl

Simon Mottram, zakladatel značky Rapha, byl překvapen nedostatkem kreativity a stylu v cyklistickém odvětví své doby. Proto v roce 2004 odstartoval zcela novou éru cyklistického oblečení, která přerostla v celosvětový kult.

Cyklistické oblečení Rapha charakterizují elegantní barvy, promyšlené střihy a precizní zpracování. Nesmíme zapomenout ani na ikonický pruh na rukávech, který odkazuje na design závodních dresů z 50. a 60. let minulého století.


" Cyklistika je úžasná. Všechna ta historie, kultura, neuvěřitelná estetika a epické příběhy. Je to nekonečná studnice nápadů a inspirace, o kterých se příliš nemluví. Chtěl jsem proto dát všechno dohromady a ukázat skutečnou krásu tohoto sportu. Proto se narodila Rapha. "

Simon Mottram - zakladatel
 

Kompletní průvodce Rapha kolekcí

Cyklistika jako nejpopulárnější sport na světě

Jasná, ale o to složitější vize značky. Rapha proto nespoléhá jen na své špičkové výrobky, ale spojuje více než 20 000 tisíc nadšenců v jedinečném klubu RCC (Rapha Cycling Club). Zároveň buduje síť clubhousů, ve kterých můžete sdílet své cyklistické zážitky s ostatními. Tato jedinečná místa najdete v Severní Americe, Evropě i Asii.

RAPHA NA NAŠEM E-SHOPU

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop
  • CELKOVÝ VÍTĚZ 2022CELKOVÝ VÍTĚZ 2022