MÁME OTEVŘENO
A PÁR NOVINEK PRO VAŠE POHODLNÉ NAKUPOVÁNÍ!

Pro vaše pohodlí a příjemný nákup jsme připravili mimo klasické "koronavirové" opatření dvě možnosti, jak si u nás Radotíně nakupovat snadnění a rychleji.

- - - - - -

VYUŽIJTE NÁKUP S PAGEREM

U vstupu máme "hostesku", u které si vyzvednete svůj pager. Jakmile vám zazvoní, náš prodejní specialista je připraven vám pomoci po celou dobu vašeho nákupu. 

Čekání si můžete zpříjemnit procházkou v našem areálu, prohlédnout si stojany s produkty v prodejně, zajít do Skibi-Kids, ochutnat Gelato zmrzlinu v Musa Restaurant, nebo si sednout s šálkem dobré kávy u nás na zahrádce. Vaše pořadí se nezmění.

Více info jak si užít nakupování s Pagerem

PRIVÁTNÍ NÁKUP BEZ ČEKÁNÍ A ZDARMA

Zapracovali jsme na službě privátního nákupu a vy tak máte možnost nakupovat v čase, který si předem rezervujete, dokonce i mimo běžnou otevírací dobu, a hlavně bez čekání. Po celý čas nákupu vám je k dispozici prodejní specialista.

Objednávat se můžete rovnou online ve formuláři zde.

Kamenná prodejna

Otevírací doba prodejna/servis


PO-PA 11:00-20:00
SO-NE 10:00-20:00

půjčovna


CT-PO 10:00-20:00
UT-ST zavřeno

    Kamenná prodejna je otevřena a funguje ve speciálním režimu.
Prodejna


1. Do prodejny je vždy vpouštěn jen bezpečný počet zákazníků. Při příchodu dostanete pager, kterým vás zavoláme, jakmile budete na řadě. Dá se počkat u stolků venku před prodejnou.

2. Pokud nechcete čekat, je možné se objednat dopředu na určený čas přes naší službu Privátního nákupu.

3. Pokud se chcete vyhnout lidskému kontaktu, náš e-shop funguje perfektně. Většinu zboží doručujeme do 2-3dnů od objednání. Po Praze a okolí funguje také naše rozvozová služba. Vše dopravíme až k vám domů nebo do práce.Ski a Bike Centrum Radotín – kamenná prodejna

Cyklistické delikatesy pro cyklisty všech úrovní. Kompletní vybavení pro cyklistiku. Od jízdních kol, přes cyklistické oblečení a tretry až po doplňky a náhradní díly na jízdní kola. 

V kamenné prodejně na Vás kromě velké skladové zásoby zboží k okamžitému odběru čeká i kvalifikovaná obsluha sestavená z teamu aktivních cyklistů, kteří problematice dobře rozumí a jsou připraveni Vám pomoci radou a doporučením. 

U prodejny nechybí ani špičkový cykloservis Park Tool, testcentrum nových modelů kol a sedel a BG Fit studio, kde Vám jsme schopni nastavit posed kola dokonale na míru.   

Kromě cyklistiky nabízíme také vybavení pro lyžování a také zde Vás dokážeme vybavit na lyže od A do Z. Více o naší lyžařské nabídce najdete na lyze-radotin.cz

Od podzimu 2019 nás nově naleznete v unikátních industriálních prostorách bývalé Vindyšovy továrny v areálu o rozloze 8500m2.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 Kč zdarmaDoprava od 1990 Kč zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Bezpečná platba kartouBezpečná platba kartou
  • Nákup na splátky Hello bankNákup na splátky Hello bank