Kamenná prodejna - nová adresa

Otevírací doba

Prodejna / Půjčovna / Servis:

  PO 17 - 20h omezený provoz
  ÚT 11 - 20h
  ST 11 - 20h
  ČT 11 - 20h
  PA 11 - 20h
  SO 10 - 20h
  NE 10 - 20h
ProdejnaPOZOR 24.2.2020 otevřeno od 17:00 

Pozor v pondělí 24.2.2020 je z technických důvodů otevřeno od 17:00.

Děkujeme za pochopení. 

 

Staráme se o vás osobně

Zakládáme si na osobním přístupu, pomáháme vám s výběrem a obsluhujeme vás osobně. Občas se může stát, že je u nás poměrně plno. Přečtěte si, jak se vyhnout frontám.

Kdy bývá plno?

Zpříjemněte si případné čekání

Po vstupu si na pokladně vyzvedněte pager, za pomoci kterého vás zavoláme ihned, jakmile bude volný první z našich prodejců. Pager vám dovolí se pohybovat po celém areálu, včetně venkovních prostor a restaurace, kde si můžete dát třeba kávu a něco na zub a zkrátit si tak čekání.

Objednejte se na konkrétní termín

Můžete se k nám objednat dopředu na den a hodinu, která vám vyhovuje. V určený čas na vás bude čekat náš specialista. Služba je zcela zdarma, po domluvě vám otevřeme i mimo otevírací dobu. Objednání zde privátní nákup

Ski a Bike Centrum Radotín – kamenná prodejna

Cyklistické delikatesy pro cyklisty všech úrovní. Kompletní vybavení pro cyklistiku. Od jízdních kol, přes cyklistické oblečení a tretry až po doplňky a náhradní díly na jízdní kola. 

V kamenné prodejně na Vás kromě velké skladové zásoby zboží k okamžitému odběru čeká i kvalifikovaná obsluha sestavená z teamu aktivních cyklistů, kteří problematice dobře rozumí a jsou připraveni Vám pomoci radou a doporučením. 

U prodejny nechybí ani špičkový cykloservis Park Tool, testcentrum nových modelů kol a sedel a BG Fit studio, kde Vám jsme schopni nastavit posed kola dokonale na míru.   

Kromě cyklistiky nabízíme také vybavení pro lyžování a také zde Vás dokážeme vybavit na lyže od A do Z. Více o naší lyžařské nabídce najdete na lyze-radotin.cz

Od podzimu 2019 nás nově naleznete v unikátních industriálních prostorách bývalé Vindyšovy továrny v areálu o rozloze 8500m2.

 • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
 • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
 • Doprava od 1990 Kč zdarmaDoprava od 1990 Kč zdarma
 • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
 • Bezpečná platba kartouBezpečná platba kartou
 • Nákup na splátky Hello bankNákup na splátky Hello bank