Máme znovu otevřeno!

Fungujeme ale ve zvláštním režimu, aby byla prodejna bezpečná pro všechny zákazníky:

1. Do prodejny je vždy vpouštěn jen bezpečný počet zákazníků. Při příchodu dostanete pager, kterým vás zavoláme, jakmile budete na řadě. Dá se počkat u stolků venku před prodejnou.

2. Pokud nechcete čekat, je možné se objednat dopředu na určený čas přes naší službu Privátního nákupu. Od pondělí do pátku 10-12 vás takto obsloužíme i mimo otevírací dobu  (objednejte se zde).

3. Pokud se chcete vyhnout lidskému kontaktu, náš e-shop funguje perfektně. Většinu zboží doručujeme do 2-3dnů od objednání. Po Praze a okolí funguje také naše rozvozová služba. Vše dopravíme až k vám domů nebo do práce.

Kamenná prodejna

Otevírací doba prodejna/servis


PO-PA 12:00-20:00
SO-NE 11:00-20:00
27.5 do 17:00

půjčovna


CT-PO 10:00-20:00
UT-ST zavřeno

  Kamenná prodejna je znovu otevřena a funguje
  ve speciálním režimu.
  (čtěte dále)
ProdejnaSki a Bike Centrum Radotín – kamenná prodejna

Cyklistické delikatesy pro cyklisty všech úrovní. Kompletní vybavení pro cyklistiku. Od jízdních kol, přes cyklistické oblečení a tretry až po doplňky a náhradní díly na jízdní kola. 

V kamenné prodejně na Vás kromě velké skladové zásoby zboží k okamžitému odběru čeká i kvalifikovaná obsluha sestavená z teamu aktivních cyklistů, kteří problematice dobře rozumí a jsou připraveni Vám pomoci radou a doporučením. 

U prodejny nechybí ani špičkový cykloservis Park Tool, testcentrum nových modelů kol a sedel a BG Fit studio, kde Vám jsme schopni nastavit posed kola dokonale na míru.   

Kromě cyklistiky nabízíme také vybavení pro lyžování a také zde Vás dokážeme vybavit na lyže od A do Z. Více o naší lyžařské nabídce najdete na lyze-radotin.cz

Od podzimu 2019 nás nově naleznete v unikátních industriálních prostorách bývalé Vindyšovy továrny v areálu o rozloze 8500m2.

 • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
 • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
 • Doprava od 1990 Kč zdarmaDoprava od 1990 Kč zdarma
 • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
 • Bezpečná platba kartouBezpečná platba kartou
 • Nákup na splátky Hello bankNákup na splátky Hello bank