PRIVÁTNÍ NÁKUP ve Ski a Bike Centrum Radotín 

Nakupte u nás bez front a stresu v čase, který Vám vyhovuje! V rámci služby Privátní nákup nabízíme individuální domluvu návštěvy našeho obchodu, a to i mimo běžnou otevírací dobu. Ve zvoleném termínu se Vám bude osobně věnovat náš specialista. Služba je tu pro všechny zákazníky a je zdarma.

 

Pokud jste časově vytíženi

Pokud jsme časově vytížení a chcete 100% zákaznický servis, máme tu pro vás službu Privátního nákupu. Zvolíte si datum a čas, kdy se vám to nejvíc hodí a až k nám dorazíte, náš prodejní specialista na vás už bude čekat.

Služba zdarma, nic vás nestojí

Naše služba je zdarma. Ať už kupujete nové kolo v horizontu vyšších desetisíc, nebo jen potřebujete tu správnou tretru, či helmu, vždy můžete využít . Naši klienti a častí zákazníci ji využívají 

Potřebujete expertízu a výběr je složitý

Naši klienti a častí zákazníci využívají privátní nákup hlavně v moment, kdy řeší výbavu na novou sezónu, obměňují ji, nebo chtějí něco víc. Skrze privátní nákup jsme schopni pro vás na každou konkrétní žádost a poptávku poslat toho nejideálnějšího prodejního specialistu.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Online rezervace na Privátní nákup

Skrze rezervační formulář níže si zvolte, co plánujete kupovat. Následně si vyberte datum a čas a na závěr zadejte své kontaktní údaje. My rezervaci zpracujeme a informujeme vás nazpět, že vše potvrzujeme a na váš nákup jsme připraveni.

 

Výběr sortimentu o který máte zájem.

Na našem webu kliknete na tlačítko Privátní nákup.

Vyberete, o jaké zboží máte zájem. V případě že jste si z naší nabídky nevybrali, zaškrtnete položku ( výběr libovolného zboží z nabídky ptodejny ), a do poznámky upřesníte, o jakou oblast zboží se jedná ( lyžařská bunda apod.), abychom pro vás mohli rezervovat kvalifikovaného specialistu.

Výběr termínu privátního nákupu.

Poté rozkliknete kalendář a vyberete si datum a čas nákupu. Zadáte své telefonní číslo a e-mailovou adresu, abychom vám zvolený termín mohli potvrdit, popřípadně se zeptat na doplňující informace, abychom se na vaši návštěvu mohli co nejlépe připravit a vlastní privátní nákup proběhl k vaší plné spokojenosti.

Následně vám přijde potvrzení na e-mail, které si zároveň můžete uložit jako upomínku do vašeho kalendáře. 

Jak probíhá vlastní Privátní nákup

Průběh Privátního nákupu má dvě varianty, a to podle toho, zda přijíždíte v otevírací době nebo mimo ni. Liší se jen způsob příjezdu do areálu a vchod do prodejny. V prodejně vás už bude čekat váš specializovaný prodejce, který vas provede nákupem.

 

Privátní nákup v otevírací době: 

Pokud přijíždíte v běžné otevírací době, vjedete vjezdem do areálu, zaparkujete, vejdete hlavním vchodem do prodejny a tam se ohlásíte na recepci.

Recepční vám ihned přivede předem vybraného specialistu, který je odborníkem na vámi vybraný sortiment a je na váš konkrétní nákup a případné specifické požadavky již předem připraven.

Privátní nákup mimo otevírací dobu:

Pokud přijíždíte mimo otevírací dobu, použijete ke vjezdu výjezd z areálu (vjedete do protisměru).

Poté obejdete budovu a vstoupíte dovnitř přes prodejnu Skibi Kids či VELO Restauraci. U pultu nebo pokladny sdělíte, že jdete na privátní nákup.

Samozřejmostí u obou variant Privátního nákupu je pomoc s odnosem nakoupeného zboží do auta a poté už se můžete - věříme že spokojeně - vydat s novým vybavením domů.

 

Profesionální přístup prodejce

Privátní nákup má výhodu individuálného přístupu bez čekání, stresu a front. Specializovaný prodejce se může připravit na váš specifický požadavek a udělat vše proto, aby byl nákup co nejpřijemnější a vy byli 100% spokojení.