Sluneční brýle Rudy Project Spinshield - white mat/Rp Optics Multilaser Gold

Sluneční brýle Rudy Project Spinshield nabízí široký zorný úhel a módní vzhled inspirovaný 80.léty. Zorníky kategorie S3 vhodné do jasných slunečních podmínek. Více

3 770 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské
Značka Rudy Project
Kategorie multisport
Katalogové číslo SP725758-0000

Technické parametry

Barva zorníků zlatá
Sezóna 2021
Barva obrouček bílá
Modelová řada Spinshield
Kategorie zorníku S3
Zorníky s UV filtrem
Nastavitelnost vyměnitelné zorníky
Možnost výměny zorníků ano
Typ zorníku RP optics
Katalogové číslo SP725758-0000
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Model brýlí Spinshield od Rudy Project, spojuje funkční technická řešení se stylovým designem. Oku a jeho citlivému okolí nabízí dokonalou ochranu před úrazem a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Široká skla, zasazená do obrouček, jsou zakřivena podle tvaru tváře.
S modelem Spinshield získáte široký zorný úhel.nKoncovky nožiček mají s technologií Pro-Fit plně ergonomický tvar. Moderně pojatý styl modelu Spinshield je ozdoben proužkem, odvolávajícím se ke klasice z roku 1986 a dalšími na první pohled nenápadnými detaily, odvolávajícími se na dlouholeté dědictví značky. Na bocích nalezneme zpevňující kovové prvky.<

Zorník:

  • Rp Optics Multilaser Gold- kategorie S3, VLT 14,2%: vhodný do jasných slunečních podmínek.
  • Hlavní přednosti a technologie:

  • Panorama Flat lens: Cylindrická čočka Spinshield Deep Horizon poskytuje maximální krytí a přitom výrazný módní vzhled.
  • Ergo Grip Nosepad and Temple Tips: Gumové zakončení a integrované nosní vycpávky zajišťují stabilní a pohodlné uchycení, zatímco geometrie chráničů Pro-Fit je navržena tak, aby poskytovala pohodlné a přirozené ergonomické uchycení bez nepříjemného tlaku na oblast uší.
  • O značce Rudy Project