Rudy Project

Italská značka založená v Trevisu v roce 1985 se od počátku své existence specializuje na výrobu sportovních slunečních brýlí. Její produkty vynikají jedinečnými optickými vlastnostmi, odolností i atraktivním designem. Vlajkovou lodí firmy jsou fotochromatické brýle, které samy reagují na množství světla dopadajícího na zorník. Brýle jsou tedy v tmavém prostředí čiré a při přechodu na světlo se zatmavují. Velkou předností značky je dostupnost náhradních dílů.


Kategorie značky Rudy Project v naší nabídce


Produkty značky Rudy Project

Dalších 40
Celkem 102 produktů

Více o značce Rudy Project

Italská firma Rudy Project na výrobu sportovních brýlí byla založena v Trevisu v roce 1985. Rudy Barbazza, který tuto firmu založil, chtěl od počátku nabízet výjimečné brýle, a kdo se trochu v nabídce sportovních brýlí orientuje, určitě potvrdí, že se mu to beze zbytku podařilo. Rudy Project jsou brýle od specialistů na výrobu brýlí a je to  znát. Těžko na trhu najdete podobně kvalitně provedené a skvěle vypadající sportovní brýle s tak fenomenálními optickými vlastnostmi zorníků. Na vývoji a zlepšování brýlí značky se podílí celá armáda špičkových sportovců, kteří tyto brýle nosí. Za všechny můžeme jmenovat třeba běžce na lyžích Mathiase Fredrikssona nebo cyklistu Jana Ullricha.  

 
Sluneční brýle Rudy Project
 
Vlajkovou lodí firmy jsou její fotochromatické brýle, které samy reagují na množství světla dopadajícího na zorník. Brýle jsou tedy v tmavém prostředí čiré a při přechodu na světlo se zatmavují.  Brýle jsou navíc nerozbitné, nabízejí skvělou optickou kvalitu a nízkou hmotnost. Kromě nich nabízí velkou škálu dalších modelů brýlí. Velkou předností značky je dostupnost náhradních dílů a to i několik let po nákupu brýlí. Pokud se vám na brýlích něco rozbije, není potřeba kupovat nové. 
 
 
  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop
  • CELKOVÝ VÍTĚZ 2022CELKOVÝ VÍTĚZ 2022