Sluneční brýle Rudy Project Rydon Slim - light grey matte/Impactx Photochromic 2 Laser Purple

Rydon Slim je užší verze brýlí Rydon, vlajkové lodě Rudy Project. Tyto brýle jsou vhodné na jakékoliv indoor i outdoor sporty. Zorníky kategorie S1-3 vhodné do jasných slunečních podmínek i do zataženého počasí. Více

5 470 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
 • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení dámské
Značka Rudy Project
Kategorie multisport
Katalogové číslo SP547597-0000

Technické parametry

Barva zorníků růžová
Sezóna 2021
Barva obrouček šedá
Modelová řada Rydon Slim
Kategorie zorníku S1, S2, S3
Zorníky s UV filtrem
Nastavitelnost stavitelný nosník, vyměnitelné zorníky
Materiál zorníků ImpactX
Nastavitelný nosník ano
Nastavitelné bočnice ano
Možnost výměny zorníků ano
Typ zorníku ImpactX Photochromic lens
Katalogové číslo SP547597-0000
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Rydon Slim je užší verze brýlí Rydon, vlajkové lodě Rudy Project. Tyto brýle jsou vhodné na jakékoliv indoor i outdoor sporty - díky velké škále výměnných čoček včetně fotochromatických pro jakékoliv počasí.

Zorníky:

 • ImpactX® Photochromic 2 Laser Purple, kategorie: S1-3, VLT 48%-8%: vhodný do jasného počasí.
 • Údržba čoček - čočky umývejte mýdlovu vodou nebo prostředky určenými speciálně k tomuto účelu. Osušte čočky jemným hadříkem, který je součástí balení brýlí spolu s ochranným pevným pouzdrem. K zachování kvalitního vidění chraňte čočky před poškrábáním.
 • Upozornění - brýle nepoužívejte v soláriu, nedívejte se s nimi přímo do slunce, nepoužívejte při řízení v šeru nebo v noci - nejedná se o bezpečnostní ochranný prostředek!
 • Hlavní přednosti a technologie:

  • Nastavitelné stranice: Vytvoří plně přizpůsobené padnutí brýlí a dokonaloupřilnavost. Jednoduše použijete mírný tlak na úpravu tvaru.
  • Grilamid Frame: Rudy Project používá rámeček Grilamid®, který je odolný proti nárazu a hypoalergenní, vysoce kvalitní, oblíbený pro svou stabilitu, pružnost a trvanlivost.
  • Nastavitelný nosník: Nastavitelné nosní části jsou mimořádně pohodlné a nabízejí úpravu pro jakýkoliv tvar obličeje. Tento systém může být také použit k úpravě výšky skla a jeho vzdálenosti od obličeje, aby se zabránilo zamlžení.

  O značce Rudy Project