Horské kolo Trek Stache 9.7 - Slate/Volt Green

Stache 9.7 je náš nejlehčí 29palcový trailový hardtail. Je vybaven rámem z OCLV karbonu na horská kola, který je i přes svou velikost neuvěřitelně lehký, špičkovou vidlicí RockShox Pike RL se 120mm zdvihem a výkonnými díly, jako je řazení SRAM Eagle. 3palcové středně široké pláště a celokarbonový rám z něj tvoří parádní a výkonný hardtailový horský stroj. Více

89 990 Kč
Tabulka velikostí
  • Již již 19. 12. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.
  • Již již 19. 12. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie Sportovní horská kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23113-A

Technické parametry

Barva rámu zelená
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 21.5
Průměr kol 29
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Stache
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Rám Karbon OCLV Mountain, Boost148, prostřední vzpěra, kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek k přesmykači, přehazovačce a sedlovce, patky Stranglehold, geometrie G2
Vidlice RockShox Pike RL, vzduchové odpružení DebonAir, tlumení Charger, kónický sloupek
Přední náboj Zapouzdřená ložiska Bontrager, slitinová osa, Boost110
Zadní náboj Zapouzdřené ložisko Bontrager, zadní Boost148
Přední plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x3,00"
Zadní plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x3,00"
Kliky Truvativ Descendant 7k Eagle
Převodníky 30T
Střed DUB PF92
Řazení SRAM GX Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM GX Eagle
Kazeta SRAM XG-1275 Eagle, 10-50, 12 rychlostí
Přední brzda Hydraulické diskové brzdy SRAM Guide R
Zadní brzda Hydraulické diskové brzdy SRAM Guide R
Řídítka Bontrager Line Pro, karbon OCLV, 35 mm, prohnutí 15 mm, šířka 750 mm
Gripy ESI Chunky
Představec Bontrager Line Pro, 35mm objímka, 0 stupňů
Sedlo Bontrager Montrose Elite, titanové lyžiny
Sedlovka Teleskopická sedlovka Bontrager Line Dropper, vnitřní vedení
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Stache 9.7 je náš nejlehčí 29palcový trailový hardtail. Je vybaven rámem z OCLV karbonu na horská kola, který je i přes svou velikost neuvěřitelně lehký, špičkovou vidlicí RockShox Pike RL se 120mm zdvihem a výkonnými díly, jako je řazení SRAM Eagle. 3palcové středně široké pláště a celokarbonový rám z něj tvoří parádní a výkonný hardtailový horský stroj.

Je pro vás vhodné, pokud…
Rádi s přáteli vyrážíte na rychlé a zábavné traily. Chcete však jezdit ještě rychleji. Proto hledáte karbonový rám a highendové díly, s nimiž můžete strávit dlouhé dny v sedle.

Získáte toto vybavení
Lehký rým z karbonu OCLV pro horská kola s patkami Stranglehold, 120mm vidlice RockShox Pike RL a řazení SRAM GX Eagle 1x12. Dále je toto odvážné kolo, jež se naprosto ničeho nezalekne, vybaveno 50mm ráfky SUNringlé Duroc, pásky a dříky pro použití bezdušových plášťů, 29x3palcovými plášti Bontrager XR2 Team Issue, teleskopickou sedlovkou Bontrager Drop Line a 35mm karbonovými řídítky Bontrager Line Pro.

Na závěr
Stache 9.7 kombinuje lehkou a hladkou jízdu díky karbonu s trakcí a dynamikou 29palcových středně širokých plášťů. Je to zábavný hardtail na traily, který obstojí v krosových jízdách na velké vzdálenosti i divokých trailových sjezdech.

Proč si je zamilujete

  • 29palcová kola mají spoustu výhod a tento lehký karbonový rám jich plně využívá.
  • Zábava je ještě rychlejší s lehkým karbonovým rámem a špičkovými díly.
  • Stache je mimořádně univerzální stroj, který je jako doma na několikadenních bikepackingových výjezdech i na drsném singletracku.
  • Nejsme jediní, kdo oceňují jeho přednosti: Časopis Outside uvádí: „[Stache 9.7] je bez debat nejlepší hardtailové horské kolo.“
  • Přechod na bezdušové pláště je díky kolům umožňujícím použití bezdušových plášťů, páskům do ráfku a dříkům opravdu snadný.

Technologie a funkce:

Karbon OCLV Mountain Carbon - Toto speciální karbonové vlákno určené pro horská kola Trek je nesmírně tuhé. Vyznačuje se unikátním složením materiálů a postupy vrstvení, jakož i pokročilými výrobními postupy značky Trek a přísnějším testováním.

Patky Stranglehold - Vodorovně výsuvné patky s četnými zajišťovacími mechanizmy umožňují použití nejen klasického řazení, ale i převodovky v zadním náboji anebo předělání na singlespeed. Zároveň je zde možnost uzpůsobení geometrie pro styl každého jezdce.

Prostřední vzpěra- Jak osadit 29” plášť, aniž by se prodloužil rozvor kol? Stačí o něco zvednout řetězovou vzpěru na pravé straně, aby nepřekážela.

Vnitřní vedení v teleskopické sedlovce - Vnitřní vedení k ovládání teleskopické sedlovky Stealth zlepšuje její chod a zároveň přináší i estetickou čistotu.

Boost148/110 - S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5” kola s výhodami 29” kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.

29+ - je širší 3” plášť, který je výborně přilnavý a současně se nad terénem vznáší. Získáte stejné výhody jako u běžných 29” kol, které znáte a oceňujete, například lepší setrvačnost a k tomu ještě dokonalejší jízdu po jakémkoli povrchu.

Tabulka velikostí

O značce TREK