Cyklistická helma Lumos Kickstart Helmet - Pearl White

Cyklistická helma s integrovaným bezpečnostním osvětlením, určená zejména pro kratší ježdění v městském prostředí. Helma má integrovaných celkem 70 LED diod, které suplují přední bílé světlo a červenou zadní blikačku. Zároveň fungují jako směrové blinkry, ovládané tlačítky na řídítkách prostřednictvím bezdrátového rozhraní bluetooth. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklo přilby pro náročné
Určení pánské, dámské
Značka Lumos
Katalogové číslo LKHE-WHB

Technické parametry

Velikost helmy 54-61
Barva bílá
Konstrukce In-mold
Sezóna 2021
Provedení bez štítku
Pokročilost rekreační
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní bluetooth, led světýlka
Váha 360 g
Odvětrání 22 otvorů

Popis produktu

Cyklistická helma s integrovaným bezpečnostním osvětlením, určená zejména pro kratší ježdění v městském prostředí.
Helma má integrovaných celkem 70 LED diod, které suplují přední bílé světlo a červenou zadní blikačku. Zároveň fungují jako směrové blinkry, ovládané tlačítky na řídítkách prostřednictvím bezdrátového rozhraní bluetooth. Helma rovněž disponuje automaticky spínanými brzdovými světly. Helma totiž disponuje mechanismem, který rozpozná, že zpomalujete, a v tu chvíli rozsvítí všechny červené LED diody v zadní části helmy stálým světlem. Řidiči za vámi vždy okamžitě poznají, že brzdíte.

Zdrojem energie pro LED diody je nabíjecí baterie, která vydrží svítit na jedno nabití až šest hodin v módu blikání a až tři hodiny v módu stálého svícení. Díky tomu je helma vhodná zejména pro kratší pravidelné dojíždění na kole například do práce v běžném městském provozu. Helma se nabíjí do plného stavu baterie přibližně dvě hodiny.

LED diody a veškeré elektrické součástky jsou vodotěsně uzavřeny, takže helmu lze bez problémů používat za každého počasí.

Samotná helma poskytuje vysokou úroveň ochrany a je vyrobena z kvalitních a osvědčených materiálů. Tvrdá a nepříliš těžká polykarbonátová skořepina je doplněna výstelkou z EPU pěny. Samozřejmostí je odpovídající bezpečnostní certifikace pro cyklistiku..

U helmy lze nastavit velikost ve velkorysém rozpětí 54 - 61 cm.

Součástí každého balení je kromě vlastní helmy také ovládání na řídítka s upínacím mechanismem, nabíjecí kabel a manuál.

Hlavní přednosti:

 • integrované přední bílé světlo (10 LED bílých diod)
 • integrované zadní červené světlo (38 červených LED diod)
 • integrované automatické brzdové světlo
 • integrované směrové blinkry (22 oranžových LED diod)
 • ovládání přes bluetooth z řídítek
 • odolná polykarbonátová skořepina
 • EPU jádro
 • systém pro nastavení velikosti
 • bezpečnostní certifikace EN1078:2012+A1.2012 (European Safety Standard), C.P.S.C 16 CFR 1203 (US Safety Standard) a certifikace na - elektrokolo NTA 8776

Specifikace:

 • hmotnost: cca 360 gramů
 • velikosti: adult (dospělí) 54 - 61 cm.

Video:

Tabulka velikostí

O značce Lumos