Cyklistická helma Giro Agilis MIPS Mat Black

Cyklistická přilba Agilis kombinuje vzdušný design klasických závodních přileb s prodlouženou ochranou zátylku. Navíc disponuje technologiemi a systémy, které zvyšují komfort a bezpečí během jízdy. Více

2 799 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí
 • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Cyklistické helmy
Značka GIRO
Katalogové číslo 7112794

Technické parametry

Velikost helmy M-(55-59), S-(51-55), L-(59-63)
Barva černá
Konstrukce In-mold, MIPS
Sezóna 2023
Provedení bez štítku
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Upínací systém Roc Loc® 5, CoolFit výstelky, ultralehké pásky Slimline
Velikosti Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59–63 cm)
Odvětrání 32 otvorů, Wind Tunnel
Katalogové číslo 7112794

Popis produktu

Cyklistická přilba Agilis kombinuje vzdušný design klasických závodních přileb s prodlouženou ochranou zátylku.
Své uplatnění tak najde nejenom na silnici, ale i v terénu. Dokonale padne a perfektně drží na hlavě díky upínacímu systém Roc Loc 5.5, který je ve variantě s technologií MIPS integrovaný právě do vrstvy MIPS.
Skořepina je krytá odolným polykarbonátem i zespoda, což oceníte jednak z hlediska designu a jednak z hlediska odolnosti přilby proti každodennímu opotřebení.
Technologie MIPS dostupná ve vybraných barvách. MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil v oblasti hlavy.

Hlavní parametry:

 • Upínací systém: Roc Loc® 5.5 (integrace MIPS u varianty se systémem MIPS)
 • Konstrukce In-mold (Full Wrap) VENTILACE 32 otvorů, Wind Tunnel™
 • Vlastnosti: Coolfit výstelky, ultralehké pásky Slimline
 • Velikosti: Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59cm)
 • Technologie

  • ROC LOC® AIR Revoluční upínací systém, který zlepšuje jak usazení, tak i odvětrání přilby. Upínací systém vytváří malý prostor mezi hlavou a přilbou samotnou, kde proudí chladivý vzduch. Možnosti nastavení jsou stejné jako u systému Roc Loc® 5.

  • IN-MOLD® Označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

  • MIPS (Multidirectional Impact Protection System) je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem (například když zachytíte hlavou o větev) se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.

  • SUPER FIT™ Systém je sestaven až ze čtyř velikostí přileb navržených tak, aby pokryly celou řadu nejrůznějších velikostí hlav všech uživatelů. Díky tomuto systému jsou přilby vyšších kategorií ideálně připravené pro každého jezdce.

  Tabulka velikostí

  O značce GIRO