Cyklistická helma Giro Tyrant MIPS Mat Black

 • −10 %

Tyrant je doma na supertechnických trailech i v bike parku nebo na dirt jumpech. Hranice mezi disciplínami se stírají a tahle přilba pokryje rozmanitost současného MTB kompletně. Přestože je to stylová přilba, pod kapotou se skrývají ty nejnovější technologie, které se starají o tvoji bezpečnost. Více

3 419 Kč
Ušetříte: 380 Kč 3 799 Kč (sleva 10%)
Tabulka velikostí
 • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie MTB helmy
Určení pánské
Značka GIRO
Katalogové číslo 7113384

Technické parametry

Velikost helmy M-(55-59), L-(59-63)
Barva černá
Konstrukce In-mold, MIPS Spherical, Progressive Layering
Sezóna 2020
Provedení se štítkem
Pokročilost sportovní
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Upínací systém Roc Loc Air DH, moto štítek na šrouby, kompatibilní s normálními brýlemi, 2 tloušťky výstelek
Velikosti Super Fit™ M (55–59 cm), L (59–63 cm)
Odvětrání 10 otvorů, Stack Vent

Popis produktu

Tyrant je doma na supertechnických trailech i v bike parku nebo na dirt jumpech. Hranice mezi disciplínami se stírají a tahle přilba pokryje rozmanitost současného MTB kompletně. Přestože je to stylová přilba, pod kapotou se skrývají ty nejnovější technologie, které se starají o tvoji bezpečnost. Nejdůležitější je MIPS Spherical - odpružení mezi dvěma vrstvami v přilbě, které funguje na principu kloubu. Vnitřní polokoule je z mekčí EPP pěny, ta vnější z tvrdší EPS pěny. V případě pádu po sobě mohou rotovat, a zbrzdit tak náraz.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti
působení rotačních sil na hlavu.

 • UPÍNACÍ SYSTÉM Roc Loc® Air DH
 • KONSTRUKCE In-mold, integrovaná technologie MIPS Spherical, Progressive Layering (EPS a EPP skořepiny)
 • VENTILACE 10 otvorů, Stack Vent™
 • VLASTNOSTI moto štítek na šrouby, přizpůsobeno pro MX brýle, kompatibilní s normálními brýlemi, 2 tloušťky výstelek
 • VELIKOSTI Super Fit™ M (55-59 cm), L (59-63 cm)

Technologie


 • ROC LOC® Air Revoluční upínací systém, který zlepšuje jak usazení, tak i odvětrání přilby. Upínací systém vytváří malý prostor mezi hlavou a přilbou samotnou, kde proudí chladivý vzduch. Možnosti nastavení jsou stejné jako u systému Roc Loc® 5.

 • IN-MOLD® Označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

 • MIPS® Spherical EPS skořepina se skládá ze dvou částí (polokoulí), které po sobě kloužou podobně jako kloub. Vnější skořepina může v případě nárazu rotovat okolo vnitřní skořepiny, čímž dojde k redukci sil, které by jinak působily přímo na hlavu a na mozek.

 • SUPER FIT™ Systém je sestaven až ze čtyř velikostí přileb navržených tak, aby pokryly celou řadu nejrůznějších velikostí hlav všech uživatelů. Díky tomuto systému jsou přilby vyšších kategorií ideálně připravené pro každého jezdce.

Tabulka velikostí

O značce GIRO