GIRO

Americká značka Giro byla založena před více než 20 lety ve Scotts Valley v Kalifornii. Nyní patří ke světové špičce v produkci ochranného vybavení pro sportovce a vyznavače aktivního životního stylu. Její doménou jsou zejména cyklistické a lyžařské přilby. Vyrábí ale i skvělé cyklistické a lyžařské brýle. Novinkou několika poslední let jsou potom rukavice Giro. Firma má v nabídce přilby na kolo silniční, horské, sjezdové, bmx, rekreační i dětské. Cyklistické helmy jsou konstruovány tak, aby skvěle seděly a byly dobře odvětrané. V cyklistice hraje významnou úlohu váha a helmy Giro patří k nejlehčím na trhu.


Kategorie značky GIRO v naší nabídce


Produkty značky GIRO

Dalších 40
Celkem 335 produktů

Více o značce GIRO

Americká značka Giro byla založena před více než 20 lety ve Scotts Valley v Kalifornii. Nyní patří ke světové špičce v produkci ochranného vybavení pro sportovce a vyznavače aktivního životního stylu. Její doménou jsou zejména cyklistické  a lyžařské přilby. Vyrábí ale i skvělé cyklistické a lyžařské brýle. Novinkou několika poslední let jsou potom rukavice Giro. Giro je také sponzorem celé řady  špičkových sportovců, za všechny jmenujme vítěze Tour de France 2010 Alberta Contadora, jehož hlavu chránila během nejtěžšího etapového závodu planety právě cyklistická helma této značky. Firma má v nabídce přilby na kolo silniční, horské, sjezdové, bmx, rekreační i dětské. 


Giro je hlavně cyklistická značka a právě v cyklistice je pozice značky Giro prakticky neotřesitelná. Cyklistické helmy tohoto výrobce jsou vidět v závodním cyklistickém pelotonu, mezi amatérskými cyklisty i mezi vyznavači freeridu či sjezdu na kole.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop
  • CELKOVÝ VÍTĚZ 2022CELKOVÝ VÍTĚZ 2022