Brašna na sedlovku Specialized Burra Burra Stabilizer Seatpack 20 - black

Brašna Burra Burra Stabilizer Seatpack 20 se připíná k sedlovce pomocí hliníkového stabilizačního držáku, který minimalizuje veškeré poskakování nebo převalování nosiče s nákladem. Brašna má svařované kulaté uzavírání, které je velmi odolné vůči nevlídnému počasí, zatímco díky její větší velikosti (55 x 19 x 10 cm) je ideální pro střední a větší rámy. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Brašny na sedlovku
Značka Specialized
Katalogové číslo 41117-5304

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2019
Vlastnosti nepromokavé, zadní, s reflexními prvky
Montáž na sedlovku
Upevnění suché zipy
Rozměry 55 x 19 x 10
Hmotnost 450g
Katalogové číslo 41117-5304

Popis produktu

Díky naší největší brašně řady Burra Burra Stabilizer Seatpack 20 se můžete rozloučit s těžkopádnými, těžkými a špatně ovladatelnými integrovanými zadními nosiči. Tento nosič se totiž připíná k Vaší sedlovce pomocí hliníkového stabilizačního držáku, který minimalizuje veškeré poskakování nebo převalování nosiče s nákladem. Brašna samotná má svařované kulaté uzavírání, které je velmi odolné vůči nevlídnému počasí, zatímco díky její větší velikosti (55 x 19 x 10 cm) je ideální pro střední a větší rámy.

  • Svařovaná konstrukce s bezpečným kulatým zavíráním zaručuje spolehlivou odolnost vůči počasí i to, že Vám dlouho vydrží.
  • Hliníkový stabilizační držák minimalizuje poskakování a posunování a zaručuje bezpečnější a pohodlnější přepravu Vašich věcí.
  • Kapsa se zipem YKK je pokryta uretanem, aby byla vysoce odolná vůči vlivům počasí a poskytla suché úložiště Vašim menším věcem.
  • Reflexní logo zvyšuje Vaši viditelnost při špatných světelných podmínkách u motoristů.
  • Stabilizátor je kompatibilní se sedlovkami o průměru 27,2 a 30,9 mm.
  • Upozornění: není kompatibilní s teleskopickými nebo karbonovými sedlovkami.
  • Rozměry v cm: 55 x 19 x 10
  • Hmotnost: 450 g

O značce Specialized