Nyní nabízíme také službu KoloNaOperák

Stali jsme se partnerem nového českého projektu KoloNaOperák, která poskytuje firmám a podnikatelům operativní leasing na kola a elektrokola. Nyní máte možnost vybírat z naší nabídky těch nejlepších značek. Kromě samotného operativního leasingu, celá služba poskytuje hned několik benefitů, o kterých se dočtete níže.

 

 

Proč právě kolo na operák?

​1/ Možnost daňové uznatelného nákladu
2/ Možnost účtování přímo do nákladů
3/ Efektivnější rozpuštění nákladů
4/ Předem sjednaný rozsah pojištění, záruky a servisu
5/ Žádná starost s prodejem ojetého kola
6/ Možnost odkupu 

Hlavní benefity

1/ Plná záruka po celou dobu leasingu
2/ Pojištění kola
3/ Garance výše splátek
4/ Splátka je daňově uznatelný náklad
5/ Každých 24 měsíců možnost nového modelu kola

 

Splátka obsahuje

Na všechny jízdní kola je pro podnikatelské subjekty poskytnuta nadstandartní 2-letá záruka. Dále pojištění, které se vztahuje: krádež z objektu, volného prostranství, z auta či nosiče na kolo / loupež a vandalismus / poškození či zničení nehodou / poškození či zničení při přepravě. Toto pojištění má platnost po celém světě

Spoluúčast 10% na všech pojistných událostech (minimálně 1.000 Kč) / Spoluúčast 20% při poškození či zničení kola nehodou (minimálně 1.000 Kč)


Jak to celé funguje

1/ Vyberete si kolo nebo elektrokolo (nad 50 000 Kč), na které budete chtít využít možnost financování na operativní leasing. Musíte mít IČO.

2/ Na detailu produktu zvolíte variantu a kliknete na Kolo na operák. Zobrazí se Vám formulář, který vyplníte. Následně Vás kontaktuje kolonaoperak.cz, s nimiž si spočítáte a dohodnete měsíční splátku na dané kolo a připraví se pro Vás návrh smluvní dokumentace.

3/ Po schválení operativního leasingu si u nás vyzvednete připravené kolo.

4/ Po ukončení leasingu Vám bude kolo nabídnuto k odkoupení, v případě, že nebudete mít zájem, tak kolo zůstává leasingové společnosti a vy si můžete vybrat nový model.

 

Značky, které u nás najdete