Sluneční brýle Uvex Sportstyle 803 CV Vario - black mat

Brýle Uvex Sportstyle 803 CV Vario ochrání váš zrak i při nizké pozici na kole díky zvětšeným zorníkům, které se samy přizpůsobí rozdílným světelným podmínkám. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Určení pánské, dámské
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo UVBRSS803CVVM-2206

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Sezóna 2019
Barva obrouček černá
Zorníky s UV filtrem, čiré
Nastavitelnost vyměnitelné zorníky
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Brýle Uvex Sportstyle 803 CV Vario ochrání váš zrak i při nizké pozici na kole díky zvětšeným zorníkům, které se samy přizpůsobí rozdílným světelným podmínkám.

Hlavní přednosti:

  • 100 % UVA, UVB, UVC ochrana
  • SKLA : variotronic®, supravision®, Easy to clean
  • Přímé ventilační otvory, nastavitelný měkký nosník, flexibilní straničky a měkké koncovky straniček

Technologie:

Uvex Variomatic
Inteligentní zaoblení a proměnlivost odstínu
Brýle s technologií Variomatic přináší zcela nový pohled na svět. Zvětšené zaoblení sklíček dodává jezdci širší zorné pole a pocit panoramatického vidění. Zahnutí rovněž prospívá ochraně očí proti nečistotám ze stran. Vzniklý prostor je komfortní také pro řasy.
Chytré brýle mění odstín podle počasí, takže zatímco za ostrého slunce budou tmavší, za zhoršené viditelnosti nabídnou čirá skla. Pohodlí a bezpečí očí je na prvním místě.

Lite Mirror
Sofistikovaná zrcadlová technologie, která kombinuje módní vzhled a funkci. Na sklech je naneseno více než 18 vrstev, které vypadají trendově a dodávají maximální ochranu proti infra paprskům. Nebezpečné záření je odráženo pryč od oka. Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex

UV ochrana
Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrém= ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

O značce Uvex