Energetická tyčinka Veloforte Zenzero Energy Bar - Lemon, Ginger, Pistachios

Energetická tyčinka vyrobená ze 100% přírodních potravin získala několik ocenění na Great Taste Awards. Poskytne vám vše, co potřebujete, abyste měli energii před, během i po cvičení. Více

3.15 EUR
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 4.50 EUR. Při objednávce nad 160.00 EUR doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Energetické doplňky
Značka Veloforte
Katalogové číslo BARZZ

Technické parametry

Sezóna 2021
Katalogové číslo BARZZ
Velikost uni

Popis produktu

Ať už běžíte, jezdíte na kole, cvičíte nebo soutěžíte, tato 100% přírodní, výkonná a lahodná energetická tyčinka vám poskytne vše, co potřebujete, abyste měli energii před, během i po cvičení. Zenzero je perfektní tyčinka, která probudí vaše smysly a energii.

Složení:

    Kandovaná citronová kůra, mandle a pistácie, třtinový cukr, datle, stonkový zázvor, gramová mouka, hnědý rýžový sirup, tapioková mouka, koření, citronová šťáva a kůra, oplatkový papír, vanilková semínka. ! Není vhodné pro lidi s alergiemi na ořechy nebo arašídy. !

Hlavní přednosti:

  • 100% přírodní recept
  • bohatý na sacharidy
  • vyráběné ve Velké Británii
  • certifikováno bez lepku
  • neobsahuje siřičitany, přísady, konzervační látky, umělá sladidla, barviva nebo příchutě
  • příchuť: citróny, zázvor, pistácie

O značce Veloforte

Firma Veloforte se zabývá využíváním nejlepších přírodních ingrediencí, které přetvářejí na průlomové recepty, které přirozeně potěší smysly a zlepšují fyzický výkon a produktivitu. Vyrábějí lahodné jídlo, které je vhodné pro tělo, a inspiruje aktivní lidi všude k #fuelbetter.

Základ Veloforte je založen na starodávném italském opevnění: lahodná směs ovoce, ořechů a koření, která se používá k vytvoření specializace Siena v Toskánsku, zvané Panforte. Nejstarší zmínky o Panforte pocházejí ze 13. století. Panforte bylo považováno nejen za lahodné jídlo, ale také za obohacující směs pro obnovení zdraví a vitality díky přítomnosti svých léčivých koření. Je dokumentováno, že Panforte poháněl římské legie a poháněl je přes dlouhé treky do cizích zemí - perfektní díky své robustní formě, energetickým vlastnostem a dlouhé životnosti.