Veloforte


Kategorie značky Veloforte v naší nabídce


Produkty značky Veloforte

Více o značce Veloforte

Firma Veloforte se zabývá využíváním nejlepších přírodních ingrediencí, které přetvářejí na průlomové recepty, které přirozeně potěší smysly a zlepšují fyzický výkon a produktivitu. Vyrábějí lahodné jídlo, které je vhodné pro tělo, a inspiruje aktivní lidi všude k #fuelbetter.

Jejich produkty musí prokázat tři klíčové hodnoty: přirozené, silné a chutné . Po celá desetiletí typická silně vyvinutá výživa, která dominovala v regálech, tyto standardy nesplňovala - není na nich nic přirozeného a rozhodně nejsou chutné.

Všechny produkty Veloforte jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí. Neobsahují lepek, mléčné výrobky, konzervační látky a přísady - čistou přírodní dobrotu z nejlepších zdrojů. S veganskými a vegetariánskými možnostmi je jejich sortiment dokonalým skutečným jídlem pro váš aktivní životní styl.

Základ Veloforte je založen na starodávném italském opevnění: lahodná směs ovoce, ořechů a koření, která se používá k vytvoření specializace Siena v Toskánsku, zvané Panforte. Nejstarší zmínky o Panforte pocházejí ze 13. století. Panforte bylo považováno nejen za lahodné jídlo, ale také za obohacující směs pro obnovení zdraví a vitality díky přítomnosti svých léčivých koření. Je dokumentováno, že Panforte poháněl římské legie a poháněl je přes dlouhé treky do cizích zemí - perfektní díky své robustní formě, energetickým vlastnostem a dlouhé životnosti.

 

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočky
  • Doprava od 1990 Kč zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží
  • Bezpečná platba kartou
  • Nákup na splátky CetelemNákup na splátky Cetelem