SBCRide Vzhůru na kopec s MINI - 18. 9. 2022

Neváhejte a vyražte s námi na SBCRide, společnou vyjížďku v délce 2,5–4h, která bude druhá z letošních SBCRides. Každá trasa začíná i končí v našem areálu s možností posedět na terase či uvnitř v MUSA Restaurantu.

Stejně jako v loňském roce budeme dělat silniční vyjížďky ve 3 rychlostních variantách - Rychlá, Pohodová a Pomalejší. Pojedou se vždy ale jen 2 skupiny. Jejich specifikace a popis je níže. Vyšli jsme tímto vstříc vaší zpětné vazbě z minulého roku, lépe tak uzpůsobíme tempo celé skupince.

Na tento termín jsme zvolili Rychlou a Tempo verzi - viz vysvětlení níže

#SBCRide Vzhůru na kopec s MINI

Vzhledem k úspěšnosti našich SBCRides jsme se na silniční vyjížďky spojili s MINI a společně přichystali meeting point. Těšit se můžete na malé občerstvení, případný servis a super náladu. Jedná se o zpestření a zároveň dobití sil na zbytek vyjížďky.
 

Kdy: neděle 18. 9. v 9:30

Výbava: vlastní silniční kolo, přilba, duše, lepení, hustilka, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada.

(velmi rádi vám kolo i přilbu půjčíme, podívejte se na výběr v naší půjčovně: https://www.kola-radotin.cz/pujcovna-jizdnich-kol)

Další: parkování v areálu, k dispozici šatny, sprchy, občerstvení v MUSA restaurantu

Vstupné: akce je zdarma, ale registrace nutná. Použijte systém Reservanto, přihlášení je nutné pouze při první návštěvě, při dalších vyjížďkách si systém již bude vaše údaje pamatovat.

Trasa Tempo

100km | 1270m - Nučice, Loděnice, Tetín, Libomyšl, Hostomice, Zadní Třebáň, Mořina, Černošice, Radotín

 

Povede: Lubor a Honza

Detail trasy na Stravě

Trasa Race Pace

100km | 1050m - Černošice, Roblín, Srbsko, Zadní Třebáň, Vižina, Libomyšl, Beroun, Bubovice, Nučice, Radotín

 

Povede: David a 

Detail trasy na Stravě

Jak si správně vybrat úroveň a skupinu?

a/ Rychlá (Race Pace) rychlost 28-30 km/h

JEZDEC/JEZDKYNĚ: jezdím hodně sportovně, občas nebo pravidelně závodím, nemám problém s trasami nad 100km, nemám problém s velkým převýšením, umím jezdit v balíku i signalizovat při jízdě ve skupině.S sebou výhradně silniční kolo v dobrém technickém stavu.
DÉLKA TRASY: různá, na začátek sezóny trasy cca 60km, na konci sezóny i 100-120km 

b/ Pohodová (Tempo) rychlost 24-26 km/h 

JEZDEC/JEZDKYNĚ: jezdím pravidelně sportovně, ujedu běžně 80-100km, učím se jezdit v balíku, dokážu signalizovat při jízdě ve skupině, chci se dál zdokonalovat. Toto tempo dokáže po delší dobu v nepříliš náročném termínu udržet většina lidí co už chvíli jezdí. S sebou výhradně silniční kolo v dobrém technickém stavu.
DÉLKA TRASY: různá, na začátek sezóny trasy od 45km, na konci sezóny trasy i 70-100km

 

* je-li vyjížďka plná, napište se do náhradníků, pokud se někdo odhlásí, automaticky budete zařazeni a systém pošle notifikaci.

“Vzhůru na kopec.”