Ve Vindyšově továrně nyní i růžová Rekola

S počátkem léta jsme se stali partnery projektu Rekola a růžová kola tak můžete parkovat i vyzvednout na samém jihozápadním okraji Prahy v areálu SBCR Vindyšovy továrny.

Parkoviště Rekola v areálu SBCR

Ve Ski a Bike Centrum Radotín jsme se rozhodli zapojit do projektu Rekola a dostali Radotín na mapu parkovacích stanovišť. Teď máte možnost na nich dorazit z centra Prahy až k nám a nijak dál se starat o jejich návrat. Vindyšova továrna je oficiální plochou pro parkování růžových Rekola.

>> MAPA PARKOVACÍCH STANOVIŠŤ REKOLA V PRAZE

City Commuting a kombinovaná doprava

Radotín se stal nejzazším jihozápadním parkovištěm REKOLA v Praze. Z centra od Vyšehradu jste u nás na růžových kolech asi tak za 45 minut. Transfér tam a zpět navíc můžete kombinovat třeba s vlakem, kterých je z Radotína na Smíchově reálně tak za 15-20 minut, kde si opět můžete vyhlídnout nějaké růžové kolo a dorazit na Náplavku.

Výlety na Berounku

Po cyklostezce podél Vltavy si můžete dát pár zastaveníček a ve Vindyšově továrně pak třeba skvělý oběd v MUSA Restauraci. Navštívit třeba místní Biotop Radotín, nebo se projít podíl Berounky.

Nebo si můžete zarezervovat pujčení kola a pokračovat dál do Českého krasu, na Koněpruské jeskyně, Karlštejn nebo Tetín. Půjčovna jizdních kol je otevřena každý den, včetně víkendů a svátků!