Figurka cyklisty Bernard & Eddy World Champion sit cyclist

Každá ručně malovaná figurka v národních barvách nebo v jednom z ikonických dresů z nejslavnějších závodů silniční cyklistiky reprezentuje jednoho legendárního šampióna. Lepší dárek pro zapáleného cyklistu nenajdete! Více

275 Kč
  • Osobní odběr možný ihned na prodejnách Ski a Bike Centrum Radotín.
  • Doprava od 90 Kč, při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Dárky pro cyklistu
Značka Bernard & Eddy
Katalogové číslo 303049

Technické parametry

Podle věku předškoláci, školáci
Určení děti chlapecké, dívčí
Barva vícebarevná
Sezóna 2020
Katalogové číslo 303049

Popis produktu

Duhový dres mistra světa

Ten nejdůležitější závod v roce, na který se všichni jezdci soustředí a kde jde o tu nejcenější trofej, je mistrovství světa. Nejtěžší z nejtěžších závodů je velmi specifický tím, že ho nejedou sportovní, ale národní týmy, a navíc se pokaždé jede v jiné zemi na originální trase. Je náročné se na něj připravit a ještě složitější ho vyhrát. Každý chce po následující rok nosit viditelné označení, které říká - “”já jsem ten nejlepší z vás, pozor, jede Mistr světa.”” Ano, k hlavnímu privilegiu mistra světa neodmyslitelně patří duhový dres, který pak vozí celou sezónu na všechny závody, kterých se zúčastní.

Louison Bobet

Francouzský elegán původem z Bretaně se málem dal na kariéru stolního tenisty. Teprve bicykl, který dostal od otce ve svých 14-ti letech, rozhodl o dalším sportovním směřování tohoto šarmantního sportovce s vizáží hollywoodského herce. Svoji slávu vydobyl jako první vítěz Tour de France na legendárním vrcholu Izoard. Právě zde se rozhodovalo o nejlepším vrchaři ročníku 1953 a také o celkovém vítězi TdF. O rok později vynechával účast na Tour a soustředil se jen na Mistrovství světa. Přestože měl v posledním kilometru defekt na kole, nastoupil a o 12 sekund zvítězil na všemi pronásledovateli. Tomu se říká triumf vůle!

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99”

O značce Bernard & Eddy