Splátky s nulovým navýšením po celý červen!

Akontace 0 Kč, poté 10 splátek ve výši 10 % z částky nákupu

Potřebujete se vybavit na sezónu, ale nemáte právě dostatek hotovosti? Nevadí! Po celý červen u nás můžete nakoupit na splátky s nulovým navýšením, a to díky naší spolupráci se společností Cetelem!

Jak nákup s nulovým navýšením funguje?

Jednoduše si u nás vyberete zboží, podepíšete s námi úvěrovou smlouvu od společnosti Cetelem, a pak si již zboží odnášíte, aniž byste na místě cokoliv platili. Od následujícího měsíce postupně zaplatíte v deseti měsíčních splátkách vždy desetinu částky. A to je celé. Jednoduché, rychlé a výhodné!

Podmínky akce

Cetelem nákup na splátky s nulovým navýšením bude probíhat u nás na prodejně v období od 1. do 30. června 2017. Lze jej využít pro nákup v minimální hodnotě 2000 Kč. Při podpisu smlouvy musíte předložit dva doklady totožnosti, musí Vám být více než 18 let a musíte být v aktuálním zaměstnání déle než 3 měsíce.

Stručné shrnutí

  • Nákup Cetelem s nulovým navýšením
  • Akce trvá po dobu 1. 6. 2017 - 30. 6. 2017
  • Akontace 0 Kč, poté 10 splátek ve výši 10 % z částky nákupu
  • Minimální částka: 2 000 Kč
  • Nutné: 2 doklady totožnosti, věk 18 let a více, minimáně 3 měsíce v zaměstnání

Neřešte peníze a přijďte si pro super vybavení na kolo či lyže, ať už pro sebe, nebo pro své blízké jako skvělý dárek na Vánoce!
 

Příklad splácení

Cena zboží: 20.000 Kč
Přímá platba: 0 Kč
Výše úvěru: 20.000 Kč
Počet měsíčních splátek: 10
Výše měsíční splátky: 2.000 Kč
Celkem zaplaceno: 20.000 Kč (úroková sazba 0 %, RPSN 0 %)

Úvěr bez pojištění schopnosti splácet.
Zprostředkovatel vykonává činnost zprostředkování úvěru na základě uzavřené smlouvy o spolupráci pro BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Cetelem), je oprávněn je zprostředkovávat i pro jiné věřitele.