Cateye

Japonská značka cyklopočítačů, světel a reflektorů byla založena v roce 1946 v Osace. Od počátků své existence patřila  k průkopníkům na poli inovací a technologií. Jako vůbec první vytvořila blikající světlo pro jízdní kola (1964) a také cyklistický světlomet používající bílé LED diody (2001). Patřila rovněž k prvním značkám, které nabídly cyklopočítače s  výškoměrem, měřičem tepové frekvence a kadence. Dnes jí díky kvalitě a spolehlivosti jejích výrobků patří vedoucí pozice v oboru cyklopočítačů a osvětlení.


Kategorie značky Cateye v naší nabídce

Více o značce Cateye

Společnost CatEye je předním výrobcem cyklopočítačů, světel a reflektorů používaných cyklisty na celém světě. Společnost CatEye založená v roce 1946 v japonské Osace byla vždy průkopníkem na poli inovací a technologií. Tato známá japonská značka má dnes vedoucí pozici v oboru cyklopočítačů a osvětlení. Výrobky jsou známy svou kvalitou a spolehlivostí i na českém trhu.

 

CatEye byla první společností v daném průmyslovém odvětví, která vytvořila blikající světlo pro jízdní kola (1964) a také úplně první světlomet pro jízdní kola používající bílé LED diody (2001). První cyklopočítač společnosti CatEye byl představen v roce 1981. Díky supermoderním technologiím byl Cateye jednou z prvních společností, které do cyklopočítačů zabudovaly výškoměr, měřič tepové frekvence a měřič tempa jízdy.

 

Cateye nabízí opravdu široký sortiment od cyklopočítačů se standartními funkcemi přes speciální funkce (výškoměr, měřič tepové frekvence, měřič výkonu apod.) až po přístroje připojitelné k osobnímu počítači a programovatelné cyklopočítače nové generace. Vlastní výzkum Cateye ve vývojovém středisku u japonské Osaky umožňuje zavádění revolučních technologií i v oblasti osvětlení - technologie Microhalogen, Luminux aj.

 

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočky
  • Doprava od 1990 Kč zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží
  • Bezpečná platba kartou
  • Nákup na splátky CetelemNákup na splátky Cetelem