Silniční vyjížďka - SBCRide 30. 4. 2023  

Neváhejte a vyražte s námi na SBCRide, společnou vyjížďku v délce 2,5–4h, která bude první z letošních SBCRides. Každá trasa začíná i končí v našem areálu s možností posedět na terase či uvnitř v MUSA Restaurantu.

 

Stejně jako v loňském roce budeme dělat silniční vyjížďky ve 3 rychlostních variantách - Rychlá, V tempu a Pohodová. Pojedou se vždy ale jen 2 skupiny. Jejich specifikace a popis je níže. Vyšli jsme tímto vstříc vaší zpětné vazbě z minulého roku, lépe tak uzpůsobíme tempo celé skupince.

Pro většinu z nás začíná sezóna, tak jsme na tento první termín zvolili V tempu a Pohodovou verzi.

Kdy: neděle 30. 4. v 9:30

Výbava: vlastní silniční kolo, přilba, duše, lepení, hustilka, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada.

(velmi rádi vám kolo i přilbu půjčíme, podívejte se na výběr v naší půjčovně: https://www.kola-radotin.cz/pujcovna-jizdnich-kol)

Další: parkování v areálu, k dispozici šatny, sprchy, občerstvení v MUSA restaurantu

Vstupné: akce je zdarma, ale registrace nutná. Použijte systém Reservanto, přihlášení je nutné pouze při první návštěvě, při dalších vyjížďkách si systém již bude vaše údaje pamatovat.

Trasa v Tempu 24-26 km/h 

81,1 km | 854m - Zadní Kopanina, Nučice, Mořina, Karlštejn, Liteň, Zadní Třebáň, Řevnice, Dobřichovice, Černošice

Trasa začíná stoupáním na Ořech. Projedeme Nučicemi až do Vyskoého Újezdu, následný sjezd do Loděnice. Kolem Svatý Jan pod Skalou, pak přijde znovu stoupání směrem na Karlštejn přes vodu směrem k Litni. Zde nás čeká ještě krátké stoupání do Řevnice, a poté už se budeme podél vody vracet po cyklostezce do Radotína.

Povede: Nany a David Soukup 

Detail trasy na Stravě

Trasa Pohodová 20-22 km/h

54,49 km | 468m - Černošice, Dobřichovice, Zadní Třebáň, Srbsko, Kozolupy, Vysoký Újezd, Roblín, Černošice

Ze SBCR zahájíte trasu pohodově po cyklostezce. Takto budete pokračovat až na 26km do Srbska. Následně vás čeká první velké stoupání s lehkým sjezdem. Poté vás čeka druhé už o něco dělší stoupání až do Roblína. Odtud se budete vracet po rovince zpět do Radotína.

Povede: Sylva a Vojtěch 

Detail trasy na Stravě

-
* je-li vyjížďka plná, napište se do náhradníků, pokud se někdo odhlásí, automaticky budete zařazeni a systém pošle notifikaci.

“Vzhůru na kopec.”