Silniční vyjížďka - SBCRide 19. 9. 

Neváhejte a vyražte s námi na SBCRide, společnou vyjížďku v délce přibližně 4h, která bude poslední z letošních SBCRides. Každá trasa začíná i končí v našem areálu s možností posedět na terase či uvnitř v MUSA Restaurantu. Letos máme novinku, budeme dělat silniční vyjížďky ve 3 rychlostních variantách - Rychlá, V Tempu a Pohodová. Pojedou se vždy ale jen 2 skupiny. Jejich specifikace a popis je níže. Vyšli jsme tímto vstříc vaší zpětné vazbě z minulého roku, lépe tak uzpůsobíme tempo celé skupince. 

Na tento termín jsme zvolili Rychlou a Tempo verzi - viz vysvětlení níže

Kdy: neděle 19. 9. 2021 v 9:30

Výbava: vlastní silniční kolo, přilba, duše, lepení, hustilka, telefon, doklad totožnosti nebo kartička pojištění, voda, svačina a dobrá nálada.

(velmi rádi vám kolo i přilbu půjčíme, podívejte se na výběr v naší půjčovně: https://www.kola-radotin.cz/pujcovna-jizdnich-kol)

Další: parkování v areálu, k dispozici šatny, sprchy, občerstvení v MUSA restaurantu

Vstupné: akce je zdarma, ale registrace nutná. Použijte systém Reservanto, přihlášení je nutné pouze při první návštěvě, při dalších vyjížďkách si systém již bude vaše údaje pamatovat.

Rychlá (Race Pace) rychlost 27-30 km/h

Třebotov - Loděnice - Úhonice - Hýskov - Beroun - Karlštejn - Řevničák - po stezce do Radotína

Povedou: Lukáš Hofman s Péťou Váchovou

Trasa

V tempu (Tempo) rychlost 24-26 km/h

Lochkov - Chýně - Červený Újezd - Beroun - Srbsko - Tetín - Svatý Jan pod Skalou - Loděnice - Dobřichovice - po stezce do Radotína

Povedou: Kamil Juhaniak s Danielou Tučanovou

Trasa

Jak si správně vybrat úroveň a skupinu?

(v závorce je uveden ekvivalent názvu v aplikaci Strava pro lepší referenci)

a/ Rychlá (Race Pace) rychlost 28-30 km/h

JEZDEC/JEZDKYNĚ: jezdím hodně sportovně, občas nebo pravidelně závodím, nemám problém s trasami nad 100km, nemám problém s velkým převýšením, umím jezdit v balíku i signalizovat při jízdě ve skupině.S sebou výhradně silniční kolo v dobrém technickém stavu.
DÉLKA TRASY: různá, na začátek sezóny trasy cca 60km, na konci sezóny i 100-120km 

b/ V tempu (Tempo) rychlost 24-26 km/h 

JEZDEC/JEZDKYNĚ: jezdím pravidelně sportovně, ujedu běžně 80-100km, učím se jezdit v balíku, dokážu signalizovat při jízdě ve skupině, chci se dál zdokonalovat. S sebou výhradně silniční kolo v dobrém technickém stavu.
DÉLKA TRASY: různá, na začátek sezóny trasy od 45km, na konci sezóny trasy i 70-100km

c/ Pohodová (Casual/ No drop) rychlost 20-22 km/h

JEZDEC/JEZDKYNĚ: jezdím rekreačně, na silničce se učím, zatím neumím jezdit ve skupině, neumím signalizovat při jízdě v balíku, chci se zdokonalovat. S sebou silniční nebo i trekingové kolo s hladkými pláštěmi v dobrém technickém stavu.
DÉLKA TRASY: různá, na začátek sezóny trasy od 40km na konec sezóny trasy i 60km

* je-li vyjížďka plná, napište se do náhradníků, pokud se někdo odhlásí, automaticky budete zařazeni a systém pošle notifikaci.

#SBCRide / “Mít s kým jezdit”