Zvonek Knog Oi Classic Large - black

Minimalistický zvonek Knog Oi Bell Classic Large zaujme svým designovým provedením a mile překvapí svou intenzitou. Pro řidítka s průměrem 23.8 až 31.8mm. Více

459 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 90 Kč, při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Zvonky na kolo
Značka Knog
Katalogové číslo K11980

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2020
Katalogové číslo K11980
Velikost uni

Popis produktu

Všechny zvonky na kolo spojují dvě věci: vypadají a zní hrozně. Ale proč? Co kdyby vypadaly sexy a zněly jako andělské varhany? Zvonek Oi Bike Bell je designovým kouskem, který podtrhne váš osobitý styl.

Verze Large se hodí na řidítka o průměru 23.8 - 31.8 mm.

Hlavní přednosti

  • Návrh: Tvar zvonku Oi byl inspirován řidítky. Návrhový tým Knog prozkoumal stovky různých alternací při navrhování stylu. Poté testovali a různé šířky, hloubky, materiály a zakřivení, aby se dostali k optimálnímu provedení.
  • Design: Tradiční zvonky na kolo vystupují a jsou extrémně vidilné. Oi ne a v jistém smyslu působí jako základní součást kola bez zbytečného rušení.
  • Zvuk: Testovali jsme nespočet prototypů abychom získali ideální rozteč, délku kroužku a objem. Úder zvonku je pevný a rychlý, což umožňuje dobrou rovnováhu hlasitosti a dlouhého zvuku. Náš zvonek má několik tónů - jedno jádro a několik podpůrných vyšších tónů, které zajišťují, že je nezaměnitelný a bezpečně slyšitelný.


Podívejte se na zvonek Oi Bike Bell v akci

O značce Knog