Zveme vás na vernisáž 
THIS IS WHO WE ARE

Ve spolupráci se značkou Specialized vás zveme ve čtvrtek 25.6.
na otevřenou vernisáž THIS IS WHO WE ARE, za kterou stojí fotograf Tomáš Třeštík.

Podívejte se do tváře slavným sportovcům a umělcům

Tomáš Třeštík vytvořil se Specialized v rámci kampaně THIS IS WHO WE ARE sérii velkoformátových portrétních fotografií, které zachycují české i zahraniční sportovce a další osobnosti po vyjížďce na kole.

Těšit se můžete na fotografie s tvářemi: 
Vavřinec Hradilek, Ondřej Synek, Martina Sáblíková, Jaroslav Kulhavý, Kateřina Neumannová, Martin Doktor, František Fiala, Juraj Sagan, Erik Baška, Anastasiya Kuzmina, Matouš Ulman, Tomáš Višňovský, Filip Rydval , Tereza Neumnová, Tereza Votavová, Tomáš Kubek

---

Ať už jste fanoušek cyklistiky, milovník netradičních výstav, nebo rádi povečeříte se sklenou vína v krásném prostoru obklopeni tématickými černobílými fotografiemi určitě si nenechte akci ujít.

----

ČTVRTEK 25.6. od 18:30 

Široké veřejnosti otevřená vernisáž portrétních fotografií Tomáše Třeštíka zahájíme 25.6. od 18:30 v našich prostorách Ski a Bike Centrum Radotín.

Kromě možnosti vidět se přímo s autorem budou přítomni i vybraní aktéři fotografií a čeští olympionici. Celý večer vás bude hudebně doprovázet DJ Robot a o menu a drinky se postará naše MUSA Restaurace. Těšíme se na vás!