Zimní výzva #SBCRwinter321 ed.2023

Naše zimní cyklistická výzva #SBCRWinter321 skončila. Právě teď jsme na vrcholu kopce a sjíždíme do údolí s pocitem, že teplejší rána jsou za rohem. Těm, kteří na kolo nezanevřeli ani v kruté zimě a registrovali se ve formuláři níže, gratulujeme a už teď se můžete těšit na Vaší odměnu, kterou Vám pošleme během dubna poštou.

Přihlášení o Vaše odměny právě skončilo. 

 

Jak na to?

1. Musíte být členem našeho klubu na Strava.com.
2. Zvolte si svojí výzvu (321km nebo 963km), jednotlivé vyjížďky si sami zaznamenávejte v aplikaci Strava.
3. Po skončení výzvy otevřeme online formulář pro účastníky, kde se nám přihlásíte a ceny #SBCRwinter321 budou vaše!

***
Tvoje výzva:
Zimní výzva #SBCRwinter321

Termín:  1.1.2023 - 20.3.2023
Cíl: najet celkem 321 km do prvního jarního dne 
 

I zimní cyklistika je krásná! Zkuste v průběhu zimy nenechat kolo zahálet v garáži nebo sklepě a vytáhněte ho párkrát ven na vyjížďku. Komu se podaří do prvního jarního dne (20.3.2023) ujet na kole poháněném vlastní silou venku v našich zeměpisných šířkách alespoň 321km, ten se může těšit kromě dobrého pocitu i na zajímavou cenu od nás ze SBCR.

***
Královská edice #SBCRwinter321

Termín: 1.1.2023 - 20.3.2023
Cíl: najet celkem 963 km 

Pro ty z vás, kteří si chtěl dát do těla o něco více, máme i královskou verzi #SBCRwinter321. U té je potřeba od ledna až do prvního jarního dne celkem 963km. Vloni se výzvy zúčastnilo několik stovek lidí a několik desítek z vás výzvu úspěšně splnilo. Zkuste to zvládnout i v roce 2023. 3-2-1 začínáme právě teď!

SBCRwinter321

***
Tvoje inspirace:
Atlas SBCRoutes 

Říkáme, že Český kras je cyklistickým rájem a Radotín je jednou z jeho bran.
Máme tu pár znamých kopečků a oblíbené trasy, které sjíždíme během polední pauzy místo oběda.
A letos jsme je začali konečně pořádně zapisovat, trackovat a pro vás připravili inspirativní shortlist těch nejzajímavějších okruhů, které tu už více než 20 let sjíždíme. S některými z vás během našich letních SBCRides, ostatní potkáváme na trase.  

"SBCRoutes - to jsou ty nejlepší trasy jihozápadně od Prahy natrackované přímo námi ze Ski a Bike Centrum Radotín."

 

***
Tvoje odměna:
Nášivka SBCRides 2023, slevový kupón 321 a další překvapení

Stejně jako loni každý, kdo splní výzvu od nás obdrží tématickou sezónní nášivku SBCRides a pamětní kartu ročníku. Odměnu vám zašleme poštou po skončení výzvy.

Na jaře nás společně čekají nové a ještě lepší SBCRides, už máme téměř hotový kalendář!
Allez ! 321 Winter !

Podmínky soutěže:
Být členem našeho klubu na Strava  a ujet 321km na jízdním kole poháněném vlastní silou venku v našich zeměpisných šířkách do prvního jarního dne (sobota 20.3.2023). Komu by to nestačilo, může si dát královskou verzi #SBCRwinter321. U té je potřeba ujet do prvního jarního dne 963km. Komu se podaří jednu z variant zimní výzvy zvládnout, může se těšit na zajímavé ceny od nás. Stačí nám ukázat/poslat /odkaz zveřejníme) přehled jednotlivých vyjížděk na Strava.com.