Zimní cyklistické rukavice Pas Normal Studios Control Heavy Glove Black

Teplé čtyřprsté softshellové cyklistické rukavice PNS Control Heavy Glove zaručí tepelný komfort i v silných mrazech a za hustého sněžení. Střih rukavic je řešen tak, že méně aktivní prsty jsou společně v jednom oddílu, zatím co aktivní prsty jsou oddělené, což umožňuje jejich neomezenou pohyblivost. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické rukavice
Značka Pas Normal Studios
Katalogové číslo NA0953E-999

Technické parametry

Velikost rukavic S, M, L
Sezóna 2021/22

Popis produktu

Teplé čtyřprsté cyklistické rukavice PNS Control Heavy Glove jsou ušité z vodě a větru odolného softshellového svrchního materiálu. Podšívku tvoří silná vrstva měkkého materiálu fleece. Na hřbetu ruky mají rukavice reflexní logo Pas Normal Studios. Díky specifickém střihu zůstávají palec, ukazovák a prostředník aktivní, zatím co zbylé dva prsty se zahřívají v jednom oddílu.

Detaily:

  • Specifický střih se čtyřmi prsty
  • Vnější vrstva z materiálu softshell
  • Zateplené
  • Odolné vůči vodě a větru
  • Reflexní logo Normal Studios na hřbetu ruky
  • Velikosti: S (19 cm, 21 cm), M (20 cm, 22 cm), L (21 cm, 23 cm), kde první údaj znamená délku měřenou od zápěstí na konec prostředníku, a druhý obvod dlaně pod klouby

O značce Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.