Zadní blikačka Lezyne E-Bike Fender StVZO ALert Rear - Black

Výkonné, nízkoprofilové zadní světlo pro elektrokola s certifikací StVZO. Světlo je vybaveno 4 vysoce výkonnými LED diody, které poskytují konstantní světelný tok 22 lumenů. Určené pro přímé propojení se systémem elektrokola. S technologii Alert, která inteligentně upravuje svou signalizaci tak, aby signalizovala zpomalení a zastavení a efektivně sděluje vaše akce dopravním prostředkům a ostatním cyklistům. Více

690 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 65 Kč. Při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Zadní světla, blikačky
Značka Lezyne
Kategorie blikačka
Katalogové číslo ERFNDSTAL-V2

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2024
Vlastnosti led / diodové
Provedení zadní
Použití na kolo
Režimy svícení, blikání
Hmotnost 24,2 g
Světelný zdroj 4x LED dioda ( svítivost až 24 lumen)
Napájení ze systému elektrokola
Velikost uni

Popis produktu

Kompaktní, lehké zadní světlo pro elektrokolo namontované na blatníku s certifikací StVZO s na míru naprogramovanou technologií Alert. Je vybaven čtyřmi vysoce výkonnými zářiči, které poskytují konstantní 11 lumenů a poté 22 lumenů, když je detekováno zpomalení. Jeho společný tvarovaný design je vyroben z odolného materiálu Composite Matrix, který poskytuje voděodolnost IPX7. Dodává se s integrovaným kabelem o délce 130 cm, který se připojuje k systému motoru/baterie elektrokola. Součástí je montážní materiál z nerezové oceli. Kompatibilita: 6 – 12V vstup, 1,2W.

Světla pro elektrokola jsou napájena přímo z motoru/baterie elektrokola a je třeba je instalovat ručně. Správná instalace může vyžadovat demontáž částí kola a motoru (v závislosti na značce, modelu a typu baterie) a dodatečnou kabeláž pro připojení světla k motoru. Pokyny k instalaci vám poskytne výrobce elektrokola nebo motoru.

Důrazně doporučujeme, aby vám světla nainstaloval vyškolený odborník na elektrokola.

Technické parametry:

  • Světelný tok: až 22 lumenů
  • Hmotnost: 24,2 g
  • Rozměry: 40 x 26,4 x 34 mm
  • Vodotěsnost IPX7
  • Maximální výdrž: dle kapacity baterie elektrokola

O značce Lezyne