Vzhůru na 2. ročník Prague Bike Fest

Poslední dubnový víkend 27. - 28. 4. bude patřit již 2. ročníku akce Prague Bike Fest na Výstavišti v Holešovicích. Na účastníky bude čekat adrenalinová show, závody, testování kol, workshopy, pumptrack, autogramiády, diskuse a také spousta vyžití pro děti. V naší indoor expozici vám představíme nejnovější produkty od vybraných prémiových značek a v test zóně vám připravíme bohatou nabídku kol, dětských kol a elektrokol k zapůjčení. 

Veškeré informace o chystaném programu a celém festivalu najdete níže v článku. 
#vzhurunakopec #vzhurunapraguebikefest

Prague Bike Fest 2024

Sobota 27. 4. 2024 10:00 - 19:00
Neděle 28. 4. 2024 10:00 - 18:00

Výstaviště Praha-Holešovice

Vstupné:

Dospělý
1 den - 220 Kč | 2 dny - 350 Kč

Rodina 2 dospělí + 2 děti do 13 let
1 den - 480 Kč | 2 dny - 580 Kč

Děti do 13 let
1 den - 100 Kč | 2 dny - 150 Kč

Děti do 3 let
zdarma

Co všechno na vás bude na Prague Bike Fest čekat?

Těšit se můžete na spoustu zážitků, o které na Prague Bike Fest 2024 rozhodně nebude nouze! K vidění budou adrenalinové skoky, biketrialová show nebo třeba fixed gear race. V test zóně budou připravené různé druhy kol a elektrokol, od dětských po dospělé. Kola a elektrokola bude možné testovat v rámci areálu Výstaviště na jednotlivých terénních okruzích nebo s nimi budete moct vyrazit i mimo areál. Chybět nebude ani chill & relax zóna, dětské skills centrum nebo food zóna s pestrou nabídkou občerstvení.

​V klidnější části venkovních prostor areálu Výstaviště, konkrétně na nově vzniklé Bike Forum stage proběhnou nejrůznější vzdělávací přednášky a panelové diskuse. Těšit se můžete na rozhovory s profesionálními sportovci, cestovateli nebo se budete moct dozvědět více o budoucnosti cyklomobility ve městech

SBCR najdete ve venkovní test zóně, kde budeme mít připravené dětské skill-centrum. V Křižíkově pavilonu B najdete naši indoor výstavu, kde vám ukážeme naše služby a prémiové značky. Veškeré informace o našem programu najdete níže v článku.

Vzdělání a přednášky

profesionální sportovci
cestovatelé
budoucnost cyklomobility ve městech

Exhibice a workshopy

big air show
trail show
pumptrack zóna
fixed gear race
vyjížďky

Zóny pro děti

dětské skill-centrum
zkušení instruktoři
soutěže

Testování kol a elektrokol

MTB, gravel a silniční okruh uvnitř areálu Výstaviště
možnost vyjet i mimo areál do blízkého okolí

-----------

Program SBCR na Prague Bike Fest 2024

Máme obrovskou radost, že nás letos znovu najdete již na druhém ročníku tohoto svátku cyklistiky.
V indoor sekci pro vás připravíme expozici, kde vám ukážeme jak vidíme svět cyklistiky my a ve venkovním skill-centrum připravíme zábavu pro děti i rodiče. Radotín totiž není jen na jednom zvláštním místě, Radotín je všude tam, kde se ho snažíte najít! A poslední dubnový víkend ho znovu najdete v areálu Výstavišti v Holešovicích.
Vzhůru na Prague Bike Fest 2024 
#vzhurunakopec


Indoor výstava v Křižíkově pavilonu B
výstava toho jak vidíme svět cyklistiky u nás v Radotíně

Prémiové značky

U nás v Radotíně naleznete prémiové cyklistické značky jako jsou například Rapha, Pas Normal Studios, Maap, Pedaled, 7mesh, Isadore a další, které se výrazně podílejí na formování současného světa cyklistiky. Jsme patřičně hrdí na to, že právě my můžeme být jejich zástupci a tyhle skvělé značky vám nabízet. 
Těšíme se, až se s nimi budete moci seznámit na naší expozici. 


DREAMBike.Lab

Hledáte kolo, které není v žádném katalogu? Pak je tu naše služba DREAMBike.Lab, která splní vaše nejtajnější sny a pomůže s výběrem toho pravého! Díky stylovým komponentům vznikají kola, která promění sériový model v unikátní a neopakovatelný kus. Vybíráme komponenty ze široké škály dlouhodobě etablovaných velkých značek, ale i z menších a méně známých progresivních butikových značek. 

Bikes on Film

Kluci z Bikes on Film jsou samozřejmě nadšenými bikery, ale jejich primárním zaměřením je tvorba neotřelého cyklistického obsahu. V jejich archivu najdete videa z Red Bull Rampage, Crankworx, nebo práci pro významné cyklistické značky. 

Kola REPETE

REPETE je ryze český projekt se světovými parametry. V pražské dílně každé kolo vzniká od surové trubky, až po finální kolo. Máme obrovskou radost, že tyto ocelové skvosty najdete také v naší expozici.


Kola FESTKA

Další z výrobců českých prémiových kol, která můžete potkat všude ve světě. FESTKA dokáže splnit všechna vaše přání a sny. V jejich karbonových dílech propojují svět umění, vizuálního i technického designu a výjimečného materiálového inženýrství. Přijďte se podívat na tyto karbonové skvosty v naší expozici.


Custom brýle Oakley

Čeká vás stylová instalace nejnovějších modelů brýlí Oakley, ale hlavně speciální aplikace s virtuální realitou, kde si budete moci navrhnout své vlastní, vysněné custom brýle Oakley. 


Kola Zdeňka Štybara

Máme obrovskou radost, že právě my vám budeme moct představit ta nejdůležitější kola Zdeňka Štybara v naší expozici. Máte se rozhodnotě na co těšit.


Novinky

V naší indroor sekci se rozhodně nudit nebudete. Těšit se můžete na nové generace modelů Cannondale Scalpel nebo třeba Specialized Epic. 
 


Bikepacking expozice

Vzhůru na bikepacking! Láká vás několika denní dobrodružství na kole, vše zabaleno pouze v pár brašnách a svoboda před vámi? 
V naší expozici najdete skvělé tipy, jak se na bikepacking vybavit, aby vás na cestě nic nepřekvapilo. 


Chill - zóna

Místo, kde si každý cyklistický nadšenec najde to své. Připadat si zde budete jako v cyklistickém butiku těch nejprestižnějších značek. Těšit se můžete třeba na špičkovou výběrovou kávu a mnoho dalšího.


-----------

Venkovní skill - centrum pro děti a testcentrum
Zábava pro vás i vaše ratolesti na celý den

Dětská překážková dráha a zkušení instruktoři  

Nebojte se, my v SBCR myslíme i na děti. Víme totiž, že svět, který vidí očima děti je něco úplně jiného a nezapomenutelného. Proto jsme ve spolupráci se SKIBI připravili venkovní skill - centrum speciálně pro ně. Vaše ratolesti se mohou těšit na umělé i přírodní překážky, kde si budou moct užít celodenní zábavu. A to je nejlepší? O děti se budou starat zkušení instruktoři, takže vy se budete moct v klidu soustředit na další doprovodný program.


Testovací centrum kol Specialized

Vyzkoušejte si kola všech kategorií od značky Specialized. K dispozici budete mít širokou škálu modelových řad, které budete moci vyzkoušet na připraveném MTB a silničním okruhu. Kolo si budou moct půjčit i vaše děti, pro které jsme připavili dětské skill - centrum. Cenu půjčení zahrnuje vaše vstupenka na festival. Těšíme se na vás v našem testovacím centru.


SBCRide x NONSTOP Community - Prague Bike Fest social ride
odstartujte s námi druhý ročník společnou vyjížďkou

Sobota 27. 4. 2024 9:00
fontána před výstavištěm


Chtěli bychom vás pozvat v sobotu 27. 4. 9:00 na SBCRide x NONSTOP Community - Prague Bike Fest social ride, kterým společně odstartujeme 2. ročník tohoto cyklistického svátku. Těšit se můžete na pohodovou 60 km vyjížďku, kterou zakončíme společným posezením u dobré kávy ve festivalové indoor sekci Ski a Bike Centrum Radotín, kde se budete moct pokochat prémiovými kousky od značek Rapha, Pas Normal Studio, Maap, Isadore, Repete a mnoha dalších.
Těšíme se na vás všechny 

Články

15.01.2024

Vítězná kola Zdeňka Štybara

Všichni si jistě pamatují závodní kola, která Zdeněk Štybar za svou kariéru sedlal. My si je pamatujeme všechna a musíme…

23.11.2023

Galerie - Repete Happy New Reason!

Posíláme vám ohlédnutí za představením nového modelu REPETE Reason R3. Za nás měla celá premiéra obrovské kouzlo. Koukněte…

18.09.2023

Ohlédnutí za Road Classics Ještěd

Seriál Road Classics má za sebou úžasnou premiéru. Počasí bylo nádherné, trasa poctivá a finální Ještěd ukázal svojí…

09.04.2024

Ohlédnutí za SBCRide x Rapha A Day In Hell 2024

Ohlédnutí za SBCRide x Rapha A Day In Hell 2024! Již poněkolikáté jsme jsi pro vás v rámci královny klasik Paris–Roubaix…