Vzhůru na Prague Bike Fest

Letos v dubnu spolupořádáme 1. ročník akce Prague Bike Fest na Výstavišti v Holešovicích. Účastníci se mohou těšit na adrenalinové show, závody, workshopy, diskuze, autogramiády, přednášky a také spoustu vyžití pro děti. Představíme vám nejnovější produkty od vybraných značek a připravíme vám bohatou nabídku kol k zapůjčení. 

Veškeré informace o programu a celém festivalu najdete níže. #vzhurunakopec

Prague Bike Fest

Sobota 22. 4. 2023 10:00-20:00
Výstaviště Praha-Holešovice

Vstupné:

Dospělý 180 Kč
Děti do 13 let 100 Kč
Rodina 2+2 380 Kč

Na co se můžete těšit

Můžete se těšit na spoustu zážitků, ať už jste fanouškem adrenalinových skoků, nebo biketrialových show. Na místě si otestujete různé druhy kol, od dětských po dospělé, nebo si necháte servisovat své vlastní. Otestovat kola bude možné v rámci areálu Výstaviště na jednotlivých terénních okruzích. Chybět nebude relax zóna, dětské skills centrum nebo food zóna s pestrou nabídkou občerstvení.

V Křižíkově pavilonu proběhnou přednášky na téma "jak se fotí světový MTB pohár"a "jak se fotí Red Bull Rampage & Downtown sjezdy v Jižní Americe”. Také beseda "Sjezd Kilimanjara" a přednášky o cestování na kole. Ať už jste zkušený cyklista, bajker, nebo ještě používáte balanční kolečka, na této akci rozhodně nemůžete chybět! #vzhurunakopec

SBCR najdete ve venkovní sekci, kde připravujeme společně s Trail-guide dětské skill-centrum. V Křižíkovem pavilonu B poté najdete indoor výstavu, kde ukážeme naše služby a prémiové značky. Veškeré informace o našem programu najdete níže.

Přednášky

Přednáška - Furt Pryč "16 měsíců na kole"
Přednáška "Ze života ultrapaka"
Přednáška "Bike Fitting"

Rozhovory s jezdci

Tomáš Zejda
Jakub Vencl
Teodor Kováč

Workshopy

Big Air workshop - Bruselská cesta
BikeTrial workshop - prostranství u Skateplazy
Flatland workshop - Martina Dražila

Freestyle show

Bike Trial Show - Vašek Kolář
Big Air Show -  Teodor Kováč, Tomáš Zejda, Jakub Vencl, Ondřej Šléz, Jakub Hejl a Michaela Hájková

Testování kol 

Bikepark, MTB a silniční okruh pro návštevníky
Testování kol všech kategorií Trek a Specialized

-----------

Program SBCR na Prague BikeFest

Máme obrovskou radost, že na tomto svátku cyklistiky najdete také nás. Připravujeme pro Vás indoor sekci, kde Vám ukážeme jak vidíme svět cyklistiky my a venkovní skill-centrum, kde se zabaví Vaše ratolesti. Radotín není jen na jednom zvláštním místě. Radotín je všude tam, kde se ho snažíte najít. A právě 22. 4. ho najdete na výstavišti v Holešovicích! Vzhůru na Prague Bike Fest #vzhurunakopec


Indoor výstava v Křížíkově pavilonu B
výstava toho jak vidíme svět cyklistiky u nás v Radotíně

Expozice prémiových značek 

V Radotíně naleznete exkluzivní značky jako Rapha, Pas Normal Studios, Maap, Pedaled a další, které se podílejí na formování současného světa cyklistiky. Jsme hrdí na to, že můžeme být jejich zástupci a těšíme se, že se s nimi budete moci setkat na našem festivalu.


Přednášky na téma BG Retul Fit

Každoročně se toto cyklistické odvětví posouvá kupředu a správná pozice na kole může být pro Vás klíčová nejen z hlediska výkonnosti a rychlosti, ale také z hlediska prevence zranění. V Radotíně se můžete těšit na nejmodernější BG Fit Studio, které na jeden den přeneseme přímo na festival. Připravujeme pro Vás inspirativní přednášky na téma správné polohy na kole a také budete mít možnost sledovat naše zkušené fittery v akci.

Program:
10:00 - 12:30 Retul fit I. - kompletní nastavení posedu
13:15 - 13:45 správné nastavení kufrů
14:45 - 15:25 O fittigu - posedla x vašek (SBCR) hlavní stage
16:00 - 17:30 Retul fit II. - kompletní nastavení posedu

Ukázka custom staveb DreamBike Lab

Hledáte-li kolo, které se v žádném katalogu nenabízí a které splní vaše nejtajnější sny, pak je pro vás naše služba DreamBike Lab tou pravou volbou. Díky stylovým komponentům vznikají kola, která promění sériový model v unikátní a neopakovatelný kus. Vybíráme komponenty ze široké škály dlouhodobě etablovaných velkých značek, ale i z menších a méně známých progresivních butikových značek.

Promítání videí z dílny Bikes on Film

Kluci z Bikes on Film jsou samozřejmě nadšenými bikery, ale také se zaměřují na tvorbu MTB obsahu. V jejich archivu najdete videa z Redbull Rampage, Crankworx, nebo práci pro známého výrobce kol Commencal.

Výstava kol REPETE

REPETE je ryze český projekt se světovými parametry. V pražské dílně každé kolo vzniká od surové trubky, až po finální bicykl. Máme obrovskou radost, že tyto ocelové skvosty najdete také v naší festivalové sekci, kde budou k vidění různé výrobní přípravky, surový materiál a samozřejmě kola Repete. Těšit se na Vás budou také zakladatelé, s kterými si budete moci o všem pohovořit. 


Výstava kol FESTKA

Další z dvojice českých výrobců prémiových kol, které můžete potkat všude ve světě, je Festka. Kola, která dokážou splnit všechna Vaše přání a sny. V jejich karbonových dílech propojují svět umění, vizuálního i technického designu a výjimečného materiálového inženýrství. Přijďte se podívat na tyto karbonové skvosty!


Instalace slovenské značky Isadore

Isadore, slovenský výrobce prvotřídních cyklistických dresů založený bratry Velitsovými, se pyšní vynikající kvalitou, inovativním designem a šetrností k životnímu prostředí díky práci s recyklovanými materiály. Tyto prvky společně tvoří značku Isadore, jednu z nejuznávanějších a nejvyhledávanějších cyklistických značek dresů na trhu.


Indoor cyklistika s Wahoo a Rouvy

Indoor cyklistika se v dnešní době těší obrovské oblibě. Existuje mnoho způsobů, jak si zpříjemnit trénink v pohodlí vašeho domova. Je to ideální příležitost udržet se v kondici, když venku nepřeje počasí nebo když máte omezený čas. Navíc můžete porovnávat své výkony s cyklisty z celého světa a posouvat své limity dál. Přijďte si v naší sekci vyzkoušet indoor cyklistiku na vlastní kůži.


Sestavte si své vlastní brýle Oakley

Stylová instalace modelů brýlí Oakley a speciální aplikace s virtuální realitou, kde si budete moci navrhnout své vysněné brýle Oakley


Nejočekávanější modely a tech novinky

V naší indoor sekci se nebudou nudit ani ti nejnáročnější milovníci technických novinek. Těšit se mohou na očekávané nové generace modelů Cannondale Super Six Evo a Habit, nebo na zcela novou revoluční bezdrátovou sadu Sram Eagle.


Chill-zóna, výborná káva a cool cyklo artefakty

Místo, kde si každý cyklisticky entuziasta najde to své. Připadat si zde budete jako v cyklistickém butiku těch nejprestižnějších značek. Těšit se můžete na špičkovou kávu, vástavu vintage komponentů a další cool cyklistické artefakty. Samozřejmě všude kolem Vás budou nádherná umělecká díla v podobě kol.


Venkovní skill-centrum pro děti a testcentrum
Zábava pro Vás a Vaše ratolesti na celý den

Dětská překážková dráha a zkušení instruktoři  

Nebojte se, my v SBCR myslíme i na Vaše malé ratolesti. Víme totiž, že svět, který vidí očima dětí, je něco úplně jiného a nezapomenutelného. Proto jsme ve spolupráci se SKIBI připravili venkovní skill-centrum speciálně pro děti. Vaše ratolesti se mohou těšit na umělé i přírodní překážky, kde si budou moci užít celodenní zábavu. A co je nejlepší, o děti se budou starat zkušení instruktoři z Trail-Guide, takže se Vy budete moci soustředit na další doprovodný program.


Testovací centrum kol Speialized a Trek

Vyzkoušejte si kola všech kategorií od značek Specialized a Trek. K dispozici budete mít širokou škálu modelových řad, které budete moci vyzkoušet na připraveném MTB a silničním okruhu. Kolo si budou moct půjčit i Vaše ratolesti, pro které jsme připavili dětské skill-centrum. Cena pujčení zahrnuje Vaše vstupenka na festival. Těšíme se na Vás v našem test-centru.


NONSTOPCC x SBCR - Bike Fest Social Ride
odstartujte s námi tento svátek cyklistiky společnou vyjížďkou

Sobota 22. 4. 2023 9:00
fontána před výstavištěm


Chtěli bychom Vás pozvat v sobotu 22. 4. 9:00 na NONSTOPCC x SBCR - Prague Bike Fest Social Ride, kterým společně odstartujeme 1. ročník tohoto cyklistického svátku. Těšit se můžete na pohodovou 60 km vyjížďku, kterou zakončíme společným posezením u dobré kávy ve festivalové indoor sekci Ski a Bike Centrum Radotín, kde se budete moci kochat například prémiovými kousky značek Rapha, PNS, Maap nebo pohovořit se strůjci kol Festka a Repete. Těšíme se na Vás. 

Články

29.11.2021

Jak vypadaly 33. narozeniny SBCR

Jak vypadaly 33.narozeniny Ski a Bike Centrum Radotín.

20.09.2021

2.roky ve Vindyšově továrně

Přijměte pozvání na slavnostní odhalení sochy od Davida Vávry a další program, které se uskuteční v den druhého výročí…

18.05.2022

SBCRide Vzhůru na kopec s MINI

Cyklistická vyjížďka v okolí Radotína, na které potkáte stejně naladěné cyklisty nebo cyklistky a užijete si příjemné chvíle…

27.07.2022

Rapha Womens100 - 2022

Magický 10. ročník Rapha Womens 100 je tady. Připojte k nám v neděli 18. 9. 2022 a zdolejme metu sta kilometru společně.