Vodotěsná brašna Specialized Burra Burra Drypack 23 - black

Vodotěsná brašna/obal o objemu 23l Burra Burra Drypack 23 poskytuje maximální ochranu střední výbavě. Díky upínání Harness bezpečně drží na zkosených nebo plochých trubkách, a její shrnovací zapínání umožňuje přístup k jejímu obsahu z obous stran. Brašna je vyrobena z trvanlivého a vodě-odolného materiálu 100D Cordura®, a má vnější kapsu na zip. Více

1 199 Kč
  • Doprava od 90 Kč, při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Brašny do rámu
Značka Specialized
Katalogové číslo 41117-5104

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2018
Vlastnosti nepromokavé, přední
Objem 23l
Materiál 100D Cordura®, elastomer Hypalon®
Montáž na rám
Upevnění zacvakávací (Klick Fix apod.)
Katalogové číslo 41117-5104

Popis produktu

Brašna Burra Burra Drypack 23 zaručí Vašemu rozměrnějšímu vybavení ochranu proti nepříznivému počasí, protože je takřka dvakrát větší, než její měnší verze, Drypack 13. Díky tomu je možné bezpečně ji připnout pouze na horní trubku rámu s využitím našeho upínání Harness, nicméně její konstrukce se shrnovacím horním krytem Vám umožní přístup k jejímu obsahu z obou stran brašny. Brašna je vyrobena neskutečně trvanlivého a vodě-odolného a materiálu 100D Cordura®, který je velmi obtížné natrhnout a má vnější kapsu na zip pro snadný přístup k věcem, jako je mobilní telefon, mapa nebo klíče.

  • Nepromokavé shrnovací zavírání umožňuje přístup dovnitř brašny ze dvou stran pro snazší vkládání a vyjímání jejího obsahu.
  • Její síťovinová konstrukce z materiálu 100D Cordura® je lehká a odolná a díky spojení s odolným elastomerem Hypalon®, což ještě zesiluje její odolnost proti špatnému počasí a kontrolu teploty.
  • Zip YKK uzavírá vnější kapsu, kam si můžete uložit často používané věci pěkně po ruce a snadno přístupné.
  • Upozornění: kvůli její větší velikosti je lepší upínat ji na horní trubku rámu a ne na zkosené trubky.
  • Objem: 23L

O značce Specialized