Vitamín pro pevnost kostí PILLAR Elite Calcium tablety

ELITE CALCIUM obsahuje klinickou směs nutričních kofaktorů, vápníku, vitamínu K2 a vitamínu D3, pro podporu minerální hustoty kostí a dosažení optimálního vstřebávání vápníku. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní výživa
Značka Pillar
Katalogové číslo ECBS90

Technické parametry

Sezóna 2023
Velikost uni

Popis produktu

ELITE CALCIUM obsahuje klinickou směs nutričních kofaktorů, vápníku, vitamínu K2 a vitamínu D3, pro podporu minerální hustoty kostí a dosažení optimálního vstřebávání vápníku.

ELITE CALCIUM, klinicky vyvinutá jako účinná jedna tableta denně, využívá tetrahydrát citrátu vápenatého – snadno stravitelnou a vstřebatelnou formu vápníku – s menachinonem-7 vitaminem K.

Vitamín K2 je často zapomenutým hrdinou v doplňcích pro zdraví kostí. Vitamin K2 má schopnost vyrovnávat a optimalizovat využití vápníku, podporuje pružnost tepen tím, že zabraňuje hromadění vápníku v kardiovaskulárním systému a zlepšuje distribuci po těle a do kostí.

Klíčové vlastnosti:

  • Vyvinutý s vitamínem K2 ve formě menachinonu 7.
  • Citrát vápenatý 1376 mg a vitamín D3 1000 IU.
  • Podporuje zdraví kostí.
  • Podporuje mineralizaci kostí.
  • Může také pomoci udržet zdravou funkci svalů.
  • 90 potahovaných tablet.

Složení:

Každá potahová tableta obsahuje:
Citrát vápenatý tetrahydrát 1376 mg
ekv. vápník 290 mg
Cholekalciferol 25 mcg
ekv. vitamín D3 1000 IU
Menachinon 7 (vitamín K2) 90 mcg

O značce Pillar

PILLAR Performance je první komplexně certifikovaná řada sportovní mikrovýživy na světě s bezkonkurenčním závazkem k čistému sportu a ochraně sportovců. Zakladatelem je bývalý hráč rugby Damien Fitzpatrick. Trápila ho totiž chronická zranění kolen a po dlouhé a neúspěšné léčbě se vrhl na doplňkovou medicínu. Objevil mikrovýživu pro vrcholové sportovní výkony. Spojil se s Pipou Taylor - přední světovou triatlonistkou a vznikl PILLAR.