Stali jsme se prodejcem a stavitelem kol REPETE

Stali jsme se oficiálním prodejcem a stavitelem kol REPETE. Jsme moc rádi, že Vám tyto ocelové skvosty můžeme nabídnout právě my.

Rozhodli jsme se rozšířít naší nabídku o prémiová kola REPETE, která ctí tradiční výrobu ocelových rámu. Kluci z REPETE věří té nejpokrokovější italské ocelí COLUMBUS, kterou ještě pozdvihnou ruční řemeslnou výrobou a maximálním důrazem pro každý detail. 

REPETE je ryze český projekt se světovými parametry. V pražské dílně každé kolo vzniká od surové trubky, až po finální bicykl. 

Najděte si svůj důvod k jízdě. Znovu a znovu.
 

Oficiální video REPETE x SBCR

Proces stavby a zakázky

Během celého procesu výběru, výroby i stavby jsme společně v kontaktu. Stavba má svůj harmonogram a zde je krátké schéma, jak realizace na míru vypadá.

 • Krok 1: Úvodní schůzka pro základní výběr kola

  Seznámíme Vás s modelovou řadou kol REPETE.

  Promluvíme si s Vámi o vašem jízdním stylu, preferencích i vrtochách, které při svých vyjížďkách máte. Chceme, abyste si byli dokonale jistí, co od svého kola očekáváte a na co se můžete v dalších krocích těšit.

 • Krok 2: Barva, komponenty a fine-tunning

  Společně vybereme barvu rámu a log.

  Určíte si, jaké komponenty chcete na kole mít a domluvíme si detailní rámec pro technické osazení kola.

 • Krok 3: Kompletace kola a případný BG Fit

  Finální stavba kola REPETE a předání zákazníkovi.

  Konzultace s našimi fittery a následný BG Retul Fit (není v ceně kola).

  Po předání kola jste nadále v kontaktu s našimi prodejními specialisty.

 

Představujeme Vám modely REPETE

Model REASON

Moderní silniční kolo, které kombinuje perfektní spojení mezi komfortem a tuhostí. Ač je rám vyrobený z tradiční oceli, tak vlastnosti a progresivní prvky v geometrii si nezadají s high-endovými modely ostatních značek.

Kolo je svými vlastnostmi vhodné na dlouhé vyjížďky, kde oceníte množství komfortu na nerovnostech, což je hlavní devízou ocelových rámu. Vysokopevností a nejušlechtilejší ocel Columbus Spirit HSS poté zaručuje ideální přenost energie tak, aby bylo každé šlápnutí, co nejefektivnější. 

Celkový design rámu je velice elegantní, což podporuje také řešení kabeláže, která je integrována pomoci 3D tištěných insertu a je kompatibilní jak s elektrickými, tak mechanickými sadami komponentů. 

REPETE si pro nás připravilo tři předdefinované designy: Mint, Mustard a Petrol 

Model VERNE

Verne je rychlý a pohodlný gravel bike, který je svými vlastnostmi ideální na Vaše cyklistické dobrodružství, ať je jakékoli. Celkový projev kola absolutně maže hranice mezi edurance silničním a gravel kolem. Nasedněte a nechte se unášet štěrkem i asfaltem.

Rám modelu Verne je vyrobený ze stejného materiálu Columbus Spirit HSS jako rychlý silniční model Reason, avšak samotný tvar trubek a geometrie rámu napomáha pohodlné jízdě a vysoké obratnosti v terénu. Speciálně tvarovaná zadní stavba poté umožňuje obutí plášťů o šířce 700x40c, nebo 650x47c. 

Celkový design rámu je velice elegantní, což podporuje také řešení kabeláže, která je integrována pomoci 3D tištěných insertu a je kompatibilní jak s elektrickými, tak mechanickými sadami komponentů. 

REPETE si pro nás připravilo tři předdefinované designy: Olive a Brown

 

Postavte si své snové kolo REPETE

Teď už zbývá se s námi jen sejít a pohovořit o vaší představě a přáních. Postavte si své snové kolo této české značky.

-------

Rezervujte si úvodní konzultaci na:
[email protected]

 

Přijďte se podívat na modely REPETE
přímo do Radotína

Nyní máme silniční model Reason i gravelový Verne přímo u nás v Radotíně, tak neváhejte a doražte zjístít víc. Srdečně vás zveme!

Články

20.07.2022

Byli jsme tam! Repete factory visit.

Jsou momenty, které nemůžete jako nadšený cyklista minout. Český výrobce rámu Repete nás vzal do své dílny a ukázal nám, jak…

25.09.2022

REPETE x ISADORE x SBCR

Zveme Vás 8. 10. na slavnostní představení značky REPETE v Radotíně. Těšít se můžete na meet and greet s hybateli značky a…

01.09.2022

Kola od nás - REPETE Reason - Mint

Moderní silniční kolo, postavené na rámu z vysokopevnostní oceli Columbus Spirit HSS navrženém a ručně vyrobeném v České…

01.09.2022

Kola od nás - REPETE Verne - Oslo blue

Obratné, rychlé a pohodlné gravel kolo, postavené na rámu z vysokopevnostní oceli Columbus Spirit HSS navrženém a ručně…