Sluneční brýle Uvex Sportstyle 706 CV V - white matt/litemirror red

Stylové brýle Uvex Sportstyle 706 Colorvision Variomatic. Skla mají 100% UV ochranu a brýle se díky technologii Supravision se nezamlžují ani v prudkých stoupáních. Varianta se zorníky variomatic® Litemirror red, Cat. 1-3, propustnost světla VLT: 12-47%, vhodné do různých světelných podmínek. Více

3 499 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo S5320368806

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva bílá
Barva zorníků červená
Sezóna 2024
Barva obrouček bílá
Modelová řada sportstyle
Kategorie zorníku S1, S2, S3
Zorníky s UV filtrem, fotochromatické, zrcadlové, antifog
Nastavitelnost stavitelný nosník
Váha brýlí 32 g
Typ zorníku Uvex Variomatic, Uvex ColorVision, Uvex Supravision
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Stylové brýle Uvex Sportstyle 706 s samozatmavovacími skly Variomatic se 100% UV ochranou a technologií Supravision zabraňující zamlžování.
Nosníky a nožičky jsou přizpůsobitelné, takže brýle skvěle sedí na každém obličeji.
Technologie Colorvision zaručuje maximální kontrast a zářivé barvy. Vyšší hnědo-zelený kontrast skel outdoor-mountain biking zlepšuje vnímání hloubky terénu např. zvyšuje kontrast mezi cestou a zeleným okolím až o 45%.
Skla mají 100% UV ochranu a brýle se díky technologii Supravision nezamlžují ani v prudkých stoupáních.

Hlavní přednosti:

  • 100% UVA, UVB, UVC ochrana.
  • Přizpůsobitelné nožičky a nosníky pro maximální pohodlí a optimální usazení.
  • Přímá ventilace skel

Zorníky:

  • variomatic® Litemirror red, Cat. 1-3, propustnost světla VLT: 12-47%, vhodné do různých světelných podmínek.

Technologie:

Variomatic - Automatické tónování čočky. Skla s Variomatic technologií automaticky reagují na každou světelnou situaci a změnu. Samozabarvovací čočky dávkují stínování ve třech úrovních ochrany (S1 až S3) v závislosti na světelných podmínkách. Samozřejme, že jako všechny Uvex brýle, poskytují 100% ochranu před UV zářením.

LiteMirror - chrání oči proti infračerveným paprskům slunečního záření.

Supravision - Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu.

UV ochrana - Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

ColorVision - skla s integrovaným barevným a kontrastním filtrem Vám nabízejí nezaměnitelný pohled. Brilantní kontrast a živé barvy.

O značce Uvex

Uvex je německá značka lyžařských brýlí, helem a chráničů páteře Uvex. Její produkty patří k absolutní špičce na trhu. Značka vždy kladla velký důraz na inovace a jako jedna z prvních přišla s anti-fog či dvojitými zorníky u lyžařských brýlí.