Sluneční brýle Uvex Sportstyle 237 - black matt/mirror red

Model Uvex Sportstyle 237 zcela jistě na první pohled upoutá pozornost svým ostrým a moderním designem, ať už při sportu nebo v každodenním životě. Zorníky jsou ošetřeny technologii proti mlžení supravision®. Varianta se zorníky Mirror Red, Cat. 2, propustnost světla VLT: 19%, vhodné do polojasného až zataženého počasí. Více

1 999 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo S5330582216

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva černá
Barva zorníků červená
Sezóna 2024
Barva obrouček černá
Modelová řada sportstyle
Kategorie zorníku S2
Zorníky s UV filtrem, zrcadlové, antifog
Nastavitelnost stavitelný nosník
Váha brýlí 29,5 g
Typ zorníku Uvex Supravision
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Model Uvex Sportstyle 237 zcela jistě na první pohled upoutá pozornost svým ostrým a moderním designem, ať už při sportu nebo v každodenním životě. Technologie Supravision® zajistí dokonalé vidění i v nepříznivých podmínkách - brýle pokrývá speciální vrstva, která brání zamlžení skel. Měkký nastavitelný nosník a za studena tvarovatelné měkké koncovky straniček zaručí stabilní a bezpečné držení - brýle se ani nehnou! Díky technologii Easy to clean brýle očistíte bez sebemenšího problému. 100% UVA, UVB a UVC ochrana je samozřejmostí.

Hlavní přednosti:

  • 100% UVA, UVB, UVC ochrana.
  • Přizpůsobitelné nožičky a nosníky pro maximální pohodlí a optimální usazení.
  • Vidění bez zamlžení bez ovlivnění optické kvality čočky díky uvex supravision®

Zorníky:

  • Mirror red, Cat. 2, propustnost světla VLT: 19%, vhodné do polojasného až zataženého počasí.

Technologie:

Supravision - Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu.

UV ochrana - Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

O značce Uvex

Uvex je německá značka lyžařských brýlí, helem a chráničů páteře Uvex. Její produkty patří k absolutní špičce na trhu. Značka vždy kladla velký důraz na inovace a jako jedna z prvních přišla s anti-fog či dvojitými zorníky u lyžařských brýlí.