Sluneční brýle Uvex Pace Perform CV - white matt/mirror green

Uvex pace perform CV je špičkový model pro výkonnostně orientované cyklisty, kteří upřednostňují bezrámový design, bezpečné uchycení a špičkovou funkčnost. S nezamlžovacími torickými čočkami pro širší zorné pole, s povrchová úprava uvex colorvision® pro maximální kontrast. Zornik Mirror Green, Cat. 3, propustnost světla VLT: 14%, vhodné do jasného počasí. Více

3 999 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Sportovní brýle
Značka Uvex
Kategorie multisport, cyklistické, na běžky
Katalogové číslo S5330498885

Technické parametry

Vhodný věk 15+ let
Barva bílá
Barva zorníků zelená
Sezóna 2024
Barva obrouček bílá
Modelová řada Pace Perform
Kategorie zorníku S3
Zorníky s UV filtrem, zrcadlové, antifog
Nastavitelnost stavitelný nosník
Váha brýlí 25 g
Typ zorníku Uvex Supravision, Uvex ColorVision
Velikost brýlí uni

Popis produktu

Uvex pace perform CV je špičkový model pro výkonnostně orientované cyklisty, kteří upřednostňují bezrámový design, bezpečné uchycení a špičkovou funkčnost. Jsou opravdu lehké s vahou pouhých 25g. S nezamlžovacími torickými čočkami pro širší zorné pole, s povrchová úprava uvex colorvision® pro maximální kontrast.

Hlavní přednosti:

  • 100% UVA, UVB, UVC ochrana
  • Anti-fog úprava Supravision® proti kondenzaci vody a ulpívání nečistot
  • Vylepšení kontrastu a lepší vnímání barev díky technologii uvex colorvision®
  • Torické čočky bez zamlžování pro širší zorné pole
  • Snadné čištění díky speciální povrchové úpravě skla

Zorníky:

  • Mirror Green, Cat. 3, propustnost světla VLT: 14%, vhodné do jasného počasí.

Technologie:

Colorvision
Jezdecké kořeny nebo lyžování v bílém zimním světě. Tmavé lesní cesty nebo náročné sjezdovky za velkého sněžení. Technologie uvex colorvision® pro sportovní brýle a lyžařské brýle je perfektní volbou pro rekreační a výkonnostní sportovce. Konečné vylepšení kontrastu. Maximální vnímání barev. Za každého počasí. Kamkoliv jdeš.

Supravision
Unikátní technologie Supravision dodává sklům výbornou ochranu proti poškrábání z vnější strany a ochranu proti mlžení z vnitřní strany. Garantuje také 100% UV ochranu.

UV ochrana
Nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).

O značce Uvex

Uvex je německá značka lyžařských brýlí, helem a chráničů páteře Uvex. Její produkty patří k absolutní špičce na trhu. Značka vždy kladla velký důraz na inovace a jako jedna z prvních přišla s anti-fog či dvojitými zorníky u lyžařských brýlí.