Triatlonové kolo Trek Speed Concept - crystal white/blue

Speed Concept má mnoho předností. Tou největší je rychlost. Jedná se o naše nejvíce aerodynamické kolo, které je ideální volbou pro triatlonisty a nadšené časovkáře, pro něž je důležitá každá sekunda. Dále nabízí jedinečnou hodnotu: nastavitelnost, integraci, vlastní volby, aerodynamická kola a 11rychlostní pohon. To vše v jednom aerodynamickém stroji určeném pro rychlost. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Sportovní silniční kola
Určení pánské, dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 22054_C

Technické parametry

Barva rámu bílá, modrá
Velikost kola S, M, L, XL
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2021
Opotřebení nové
Modelová řada Speed Concept
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 2x11
Hmotnost 9.09 kg
Rám Karbon OCLV řady 500, profil trubky KVF (Kammtail Virtual Foil), BB90, kompatibilní se Speed Fin, kompatibilní s DuoTrap, lze instalovat brašnu SC Draft Box 2 a SC Speed Box 2.
Katalogové číslo 22054_C
Vidlice Celokarbonová fólie SC, integrované brzdy a představec
Přední kolo Bontrager Aeolus Comp, karbon OCLV, umožňující použití bezdušových plášťů, rychloupínák 100x5 mm.
Zadní kolo Bontrager Aeolus Comp, karbon OCLV, umožňující použití bezdušových plášťů, ořech freehub Shimano 11 rychlostí, rychloupínák 130x5 mm.
Přední plášť Bontrager R2 Hard-Case Lite, aramidová patka, 60 tpi, 700x25c.
Zadní plášť Bontrager R2 Hard-Case Lite, aramidová patka, 60 tpi, 700x25c.
Kliky Shimano Ultegra R8000, 50/34 (kompaktní), velikost S (165mm), M (170mm), L (172.5mm), XL (175mm)
Převodníky 50/34
Střed Trek BB90
Řazení Shimano Dura-Ace, na koncích řidítek, 11 rychlostí.
Přesmykač Shimano Ultegra R8000, úchyt braze-on.
Přehazovačka Shimano Ultegra R8000, krátké ramínko, převodník max. 30 zubů.
Kazeta Shimano Ultegra R8000, 11-28, 11 rychlostí.
Řetěz Shimano Ultegra HG701, 11 rychlostí.
Přední brzda Integrované, Bontrager Speed Limit
Zadní brzda Integrované, Bontrager Speed Limit
Řídítka Aerodynamická řídítka Bontrager Speed Concept KVF, karbon, pro přímou montáž, UCI Legal.
Omotávka Omotávka Bontrager gel/korek
Představec Bontrager Speed Concept, přímá montáž, prohnutí 69 mm
Sedlo Bontrager Hilo Comp, duté ližiny Chromoly
Sedlovka Bontrager Speed Concept Race Lite, slitina, offset +/-20 mm

Popis produktu

Speed Concept má mnoho předností. Tou největší je rychlost. Jedná se o naše nejvíce aerodynamické kolo, které je ideální volbou pro triatlonisty a nadšené časovkáře, pro něž je důležitá každá sekunda. Dále nabízí jedinečnou hodnotu: nastavitelnost, integraci, vlastní volby, aerodynamická kola a 11rychlostní pohon. To vše v jednom aerodynamickém stroji určeném pro rychlost.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hodláte vyhrát a hledáte aerodynamickou výhodu, kterou vám další triatlonová kola jednoduše nemohou nabídnout. Víte, že rychlost závisí na tom, jak dobře vám kolo padne, a chcete proto stroj, který lze přizpůsobit do vámi požadované aerodynamické polohy.

Získáte toto vybavení
Lehký rám z karbonu OCLV řady 500, odpor snižující tvarování trubek Kammtail Virtual Foil (KVF), vidlice Speed Concept z celokarbonové fólie, kompletní 11rychlostní pohon Shimano Ultegra s řadicími páčkami Dura-Ace na koncích řídítek, integrovaná brzda Bontrager Speed Limit, zcela integrovaná řídítka a představec, triatlonové sedlo Bontrager Hilo Comp pro agresivní a aerodynamickou pozici a aerodynamická kola Bontrager Aeolus 5 Comp TLR z karbonu OCLV.

Na závěr
Na kole Speed Concept se jinak než rychle jezdit nedá. Lehký karbonový rám, aerodynamicky tvarované trubky, karbonová kola a 11rychlostní pohon Shimano Ultegra zaručí rychlost a účinnost, kde je jich zapotřebí. Triatlonisté, časovkáři a blázni do rychlosti, tohle kolo je pro vás.

Proč si je zamilujete

 • Je to nejrychlejší triatlonové superkolo, jak dokazuje jeho výkon ve větrném tunelu.
 • Osobní rekordy se mají bořit. A právě kolo Speed Concept vám umožní daného cíle dosáhnout, ať už se jedná o lepší etapový čas nebo rychlostní rekord.
 • Vyberte si podle vlastních představ: zcela individualizovaný výběr v rámci Project One.
 • Speed Concept je snadno nastavitelný a je k dispozici v několika velikostech. Každý cyklista si tak může vybrat nejrychlejší kolo, které padne právě jemu.
 • Snadné sestavení, bezproblémové cestování. Rychlá montáž usnadňuje přesun na závody.

Technologie a funkce:

 • 500 Series OCLV:
  Řada karbon OCLV 500 se vyznačuje jedinečným vyvážením nízké hmotnosti, odolnosti a tuhosti, které je charakteristické pro propracované technologie používané při výrobě rámu, jimiž se značka Trek odlišuje od konkurence.

 • Nad rámec větrného tunelu:
  Abychom učinili nejrychlejší kolo na světě ještě rychlejším, testování proběhlo i mimo větrný tunel. Brali jsme v úvahu reálné podmínky, proto jsme kola testovali na skutečných tratích. A konkurenci jsme opět předstihli.

 • Rychlé sestavení, snadné nastavení:
  O triatlonových kolech je známo, že mechanikové se při nich pořádně zapotí. Avšak Speed Concept je jiný. Jeho sestavení je mnohem rychlejší, snadněji se nastavuje a také přepravuje na závody.

 • Vidlice s karbonovou fólií:
  Otestovali jsme všechny možné tvary a zjistili jsme, že poměr 6:1 je nejrychlejší právě na těch místech, na kterých záleží nejvíce. Tato vidlice prořezává vzduch v úhlu vybočení od 2,5-12,5 stupně bez sebemenšího zdržení pro nepřekonatelný aerodynamický výkon ve skutečných větrných podmínkách.

 • Integrovaná řidítka:
  Řidítka jsou integrována do rámu pro maximálně elegantní profil s nejmenším aerodynamickým odporem.

 • Integrovaná brašna Speed Storage:
  Integrované brašny Speed Storage jsou do rámu Speed Concept nainstalovány tak, že kolo je s nimi aerodynamičtější než bez nich.

 • Tvar trubky KVF:
  Naše unikátní trubka Kammtail Virtual Foil (KVF) má nejaerodynamičtější tvar na světě. Je nyní ještě rychlejší, má menší přední plochu a snižuje aerodynamický odpor ve všech úhlech vybočení.

 • Ultraelegantní přední část:
  Když se postavíte k přední části Speed Concept, stane se něco neobvyklého, téměř zcela zmizí. Plně integrovaná řidítka se skrytým vedením řadicích a brzdových lanek zmenšují plochu, která je vystavena větru, a to o 30 %. Jedná se o nejlehčí, nejelegantnější a nejaerodynamičtější přední část na trhu.

Tabulka velikostí

O značce TREK